vita Suite Transfer Yönetimi

Transfer Yönetimi Transfer yönetimi için gerekli tüm çözümler tek bir sistemde. www.kodnova.com/vitatransfer 1 Transfer taleplerini internet üzerin...
0 downloads 0 Views NAN Size
Transfer Yönetimi Transfer yönetimi için gerekli tüm çözümler tek bir sistemde.

www.kodnova.com/vitatransfer

1 Transfer taleplerini internet üzerinden almaya başlayın. Başlangıç ve bitiş noktası, yolcu sayısı ve bilgileri ile transfer taleplerini internet üzerinden almaya başlayın. Transferleriniz hakkında tüm ayrıntıları kayıt altında tutun.

2 Transfer talepleri vitaDrive ile müsait sürücülere otomatik gönderilsin. İnternet üzerinden oluşturulan transfer talepleri, vitaDrive’daki sürücü havuzunuzdan en uygun sürücülerinize otomatik gönderilsin. vitaDrive ile gerçekleşen transferlerin ne kadar sürdüğünü, yolcularınızın tam olarak nereden alınıp, nerede bırakıldıklarını raporlayın.

3

4

Mobil cihazlardan talep almaya başlayın.

Özel yolcularınız için “Özel Transfer” talepleri alın.

Mobil cihazlar için özel olarak tasarlanmış ekranlar ile bir telefon uygulaması kolaylığında transfer talepleri almaya başlayın. Yolcularınız nerede olursa olsun transfer talebi oluşturabilsin.

Özel Transfer tipi ile bitiş noktası önceden belirlenmemiş transfer talepleri almaya başlayın. Yolcularınız dilediği süre boyunca transfer devam etsin, transfer bittiğinde katedilen mesafeye göre ücretlendirin.