Warsztaty Taneczne. Warsztaty Fotograficzne. ,,Brudna robota"

OPIS WARSZTATÓW Zanim zdecydujesz na co idziesz przeczytaj opis zajęć. Wybieraj z głową, a jak się już zapiszesz to skorzystaj z zajęć – żeby nie marn...
21 downloads 4 Views 715KB Size
OPIS WARSZTATÓW Zanim zdecydujesz na co idziesz przeczytaj opis zajęć. Wybieraj z głową, a jak się już zapiszesz to skorzystaj z zajęć – żeby nie marnować miejsca, z którego ktoś inny mógłby skorzystać.

Obóz Studentów PWr Przyjezierze 2014

Warsztaty Taneczne LICZBA MIEJSC: 30 4 SPOTKANIA

Sport to zdrowie, a taniec jest jednym z najpiękniejszych sportów. Za pomocą tańca możemy podróżować po kulturze całego świata i wszystkich epok w historii. Podczas warsztatów poznacie podstawowe kroki poszczególnych stylów tańca, przeżyjecie ciekawą podróż, a także będziecie się super bawić! SKTT ISKRA PWr zapewni Wam profesjonalne podejście i przyjemną atmosferę!

Warsztaty Fotograficzne LICZBA MIEJSC: 20 Z WŁASNYM APARATEM 3 SPOTKANIA

Warsztaty z podstaw fotografii to zajęcia na których poznasz zasady kompozycji, dowiesz się jak działa aparat, w jaki sposób wykorzystać jego możliwości oraz jak dobrać ustawienia, aby uzyskać oczekiwany efekt. Jednak teoria to nie wszystko. Odbędą się również zajęcia praktyczne po których omówimy obróbkę cyfrową. Prosimy o wzięcie swoich aparatów. Zajęcia poprowadzi Paweł Markuszewski. W razie jakichkolwiek pytań, jest do dyspozycji przez cały obóz.

,,Brudna robota" LICZBA MIEJSC: 15 1 SPOTKANIE

Czujesz, że dżemie w Tobie artysta? A może chcesz się ubrudzić i na nowo poczuć jak dziecko? Jeśli odpowiedź brzmi tak, chwytaj farby w dłoń i bądź gotowy na świetną zabawę, którą ograniczyć może już tylko twoja wyobraźnia ;-)

Obóz Studentów PWr Przyjezierze 2014

Warsztaty Telewizyjne LICZBA MIEJSC: 20 3 SPOTKANIA

Tylko przed uczestnikami Obozu Studentów PWr Telewizja Studencka STYK poprowadzi warsztaty, które odkryją przed Wami sekrety pracy TV! Odbędą się trzy rodzaje zajęć: Zajęcia dotyczące tematu Public Relations, które przybliżą definicje i podstawowe zasady PR, podpowiedzą jak planować strategię i działania w tym obszarze, przedstawią techniki kontaktów z mediami i pomogą opanować umiejętności pozwalające na to, by dobrze w nich wypaść. Dodatkowo specjaliści powiedzą parę słów o lobbingu i tworzeniu eventów. Zajęcia dotyczące tematu tworzenie materiałów informacyjnych i telewizyjnych, na których dowiecie się jak tworzy się news’y radiowe i telewizyjne, jak dobrze wypaść przed kamerą, jak obcować z mikrofonem (radio, TV) a także nieco o dykcji i emisji głosu (nie tylko dla ludzi na co dzień obcujących z mediami). Naszym HITem, są warsztaty realizatorskie: - zapoznanie z profesjonalnym sprzętem używanym w telewizji (kamery ENG/EFP, obiektywy telewizyjne, statywy, mikrofony, oświetlenie), - standardy techniki telewizyjnej, - zapoznanie ze specyfiką pracy operatora i montażysty, - omówienie zagadnień i określeń używanych w branży telewizyjnej, - podstawy kompozycji kadrów wykorzystywanych w telewizji, - umiejętność przeprowadzania wywiadów (ustawienie kamery i rozmówcy), - zapewnienie ciągłości wizualnej prezentowanego materiału, - pobudzenie kreatywności realizatorskiej, - plan zdjęciowy – praca praktyczna. Na koniec odbędą się zajęcia, w których opowiemy o działalności telewizji studenckiej i radia akademickiego PWr. Będzie to podsumowanie wcześniejszych zagadnień. Zaprezentujemy kilka materiałów zrealizowanych przez TVS Styk oraz opowiemy trochę o historii powstania tych mediów na Politechnice.

Obóz Studentów PWr Przyjezierze 2014

Warsztaty DJ’skie LICZBA MIEJSC: 20 2 SPOTKANIA

Coś zarówno dla absolutnych świeżaków, jak i tych, którzy z DJ`ką mieli już coś wspólnego. Zaczniemy od teorii podłączania sprzętu, dobierania utworów, następnie poznacie kilka technik mixowania muzyki. Po teorii przejdziemy do praktyki; w Wasze ręce oddamy dwie konsole najwyższej klasy, tak aby każdy z Was mógł się sprawdzić. Kto wie, może odkryjemy nowe talenty ?

Warsztaty estradowe LICZBA MIEJSC: 20 2 SPOTKANIA

Czy na koncercie kiedykolwiek zastanawiałeś się jak to wszystko wygląda zza sceny? Jeśli tak, to warsztaty estradowe są specjalnie dla Ciebie! Przedstawimy Wam na nich techniczne i organizacyjne tajniki przygotowania koncertów oraz imprez małych i dużych. Do tych warsztatów zapraszamy przede wszystkim ludzi mających pewne doświadczenie techniczne lub interesujących się nagłośnieniem / oświetleniem.

Warsztaty konstruktorskie LICZBA MIEJSC: 20 2 SPOTKANIA

Właśnie dostałeś się na wydział Architektury lub Budownictwa ? Od zawsze z podziwem oglądasz „Wielkie konstrukcje" ? A może lubisz rywalizację i jesteś osobą kreatywną? Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś tak lub po prostu ciekawi cię co można stworzyć w ciągu kilku godzin z materiałów dostępnych w dobrze zaopatrzonym markecie zapraszam na zajęcia. Dzięki nim dowiesz się o podstawach rządzących branżą budowlaną oraz będziesz miał okazje wykorzystać własne pomysły by stworzyć niezwykłe budowle. W trakcie zajęć uczestnicy będą pracować w 5 osobowych grupach wykonując konstrukcje z niestandardowych materiałów. Liczy się inwencja, dyscyplina w zespole, szybkość oraz zaprezentowanie pomysłu ekipy lepiej niż zrobią to

Obóz Studentów PWr Przyjezierze 2014

przeciwnicy. Każde zajęcia dostarczą wam trochę wiedzy inżynierskiej oraz zupełnie nowe wyzwanie konstrukcyjne. Zapraszamy !

Tatuaże z henny LICZBA MIEJSC: 15 4 SPOTKANIA

Każdy szanujący się pirat powinien mieć tatuaż! Dlatego w porze po śniadaniowej macie możliwość niczym prawdziwy pirat go ‘wydziarać’. Do wyboru będą gotowe szablony o tematyce pirackiej i morskiej. Jeśli chcesz być oryginalny możesz przyjść z indywidualnym projektem.

Wielkie Bajerowanie LICZBA MIEJSC: 20 CZWARTEK

„Przez sport do kalectwa” - takie hasło od kilku już lat przyświeca organizowanym przez Klub Studencki Bajer Igrzyskom parasportowym, które corocznie organizujemy w ramach Juwenaliów Politechniki Wrocławskiej. W tym roku po raz pierwszy przeniesiemy konwencję Bajerowania na Obóz Studentów PWr! Nie będziemy zdradzać co dla Was przygotowaliśmy – możecie być pewni, że będzie śmiesznie .

LARP LICZBA MIEJSC: 42 CZWARTEK

Chcesz poczuć się jak prawdziwy pirat? Rozegrać bitwę na morzu i toczyć bitwy o drogocenny skarb? To musisz wziąć udział w LARP-ie. Od tej pory każdy Twój ruch i każde słowo staje się także ruchem i słowem postaci którą odgrywasz. Tworzymy nową rzeczywistość, w której jak w życiu nigdy nie możemy być pewni kto mówi prawdę a kto kłamie by zdobyć skarb. Głównym celem jest

Obóz Studentów PWr Przyjezierze 2014

pozbieranie kawałków mapy, które doprowadzą nas do bogactwa. Jest ono prawdziwe jak cała gra. Mogę zapewnić, że na pewno poprawi nastrój w iście morskim stylu każdemu piratowi!

Capture the Flag LICZBA MIEJSC: 20 1 SPOTKANIE

Lubisz rywalizację? Chcesz się zmęczyć? Pokonać przeciwników? Współpracować aby osiągnąć zwycięstwo? Mamy coś dla Ciebie! Capture the flag to gra zespołowa polegająca na przejęciu flagi przeciwnika i dobiegnięciu z nią do swojej bazy. Oczywiście nie jest to takie proste. Przeciwnicy nie będą stali bezczynnie. Użyj sprytu, szybkości i taktyki aby stanąć na szczycie podium. Panie mile widziane! Siła fizyczna nie ma tu znaczenia.

Żywe gry LICZBA MIEJSC: 20 1 SPOTKANIE

Każdy z nas grał kiedyś w chińczyka, ale nie każdy nim był. Chcesz znaleźć się w zupełnie nowej roli? W takim razie te zajęcia są dla Ciebie. Drużyny będą mogły zmierzyć się na wielkiej planszy do chińczyka. Jak potoczy się gra, zdecyduje los. Zapewniam, że będzie ciekawie, gdyż będzie to chińczyk pełen niespodzianek. Zgłaszać będzie się można w pięcioosobowych drużynach (czterech graczy + kapitan). Naprzemiennie z chińczykiem będziecie mieli okazję zagrać w mega twistera do którego przyjmujemy zgłoszenia w czteroosobowych drużynach. W przerwach od fascynującej gry w chińczyka i mega twistera , będzie chwila na pokręcenie i powyginanie się przy grze twistera. Mnóstwo śmiechu gwarantowane! Jeśli nie masz drużyny to nic nie szkodzi- zgłoś się indywidualnie a my dobierzemy Ci drużynę. :)

Obóz Studentów PWr Przyjezierze 2014

Do It Yourself Shisha LICZBA MIEJSC: 15 1 SPOTKANIE

Dobra impreza ma swój klimat. Klimat, który wielu z nas może kojarzyć się ze słodkim, owocowym zapachem gęstych obłoków dymu. Produkowane są one przez imprezowiczów skupionych wokół pewnego magicznego urządzenia. Szisza - narzędzie do przekształcania kleistej mazi w śliczne chmurki. Na naszych zajęciach poznasz jej budowę oraz wykorzystasz swój zmysł inżyniera tak, aby zbudować własną z dostępnych elementów. Zaskocz swoich znajomych! Niech kłęby dymu zasłonią widok w twoim pokoju. UWAGA: każdy uczestnik zobowiązany jest do wzięcia ze sobą na zajęcia butelki PET o pojemności 5l wraz z korkiem i małej, niezgniecionej puszki aluminiowej 0,33l (np. po Coca-coli).

Hamak LICZBA MIEJSC: 15 1 SPOTKANIE

Nie ma to jak polenić się na wakacjach. Nic tak nie odpręża jak popołudniowa drzemka, najlepiej w hamaku. Tylko skąd go wziąć? Zawsze można zrobić go samemu! Na tych zajęciach upleciesz swój własny hamak, w którym będziesz mógł się wylegiwać przez resztę obozu. UWAGA: korzystanie z hamaka w więcej niż jedną osobę może grozić siniakami, kalectwem i/lub ciążą. Używaj odpowiedzialnie ponieważ chętnych na skorzystanie z niego nie będzie brakować 

Papierowa wiklina LICZBA MIEJSC: 15 1 SPOTKANIE

Papier to niezwykły surowiec. W odpowiednich rękach zwykła kartka może przekształcić się w prawdziwe dzieło sztuki. Jednak zanim zaczniemy tworzyć mistrzowskie prace trzeba zacząć od podstaw. Na naszych zajęciach nauczymy się przekształcać makulaturę na sztukę użytkową. Papierowa wiklina to sposób na nadanie nowego życia zbędnym czasopismom zalegającym w twoim mieszkaniu. W trakcie warsztatów wypleciemy mały pojemnik na drobiazgi, który pokryjemy farbą tak aby imitował naturalny materiał. Niech twoje dłonie wyczarują coś niezwykłego!

Obóz Studentów PWr Przyjezierze 2014

Turniej ASG LICZBA MIEJSC: 16 NIEDZIELA

Jeśli cenisz sobie współpracę, zastanawiasz się jak to jest być żołnierzem i chcesz komuś skopać szafę to zapraszamy na nasz turniej ASG! Tylko tutaj możesz wypróbować własne siły by wraz z paczką znajomych dać wycisk innym obozowiczom! Na turnieju obowiązkowe będzie posiadanie obuwia z wysoką cholewką które uchronią was przed nieprzyjemnym bólem. Polecamy również posiadanie długich spodni i bluz, choć to już nie jest wymagane. Również obowiązkowa jest trzeźwość w czasie odbywania się rozgrywek.

Planowanie swojego rozwoju LICZBA MIEJSC: 25 1 SPOTKANIE

Czy wiesz już, jak będzie wyglądało Twoje życie po 50-ce? Zawsze Twoim marzeniem była podróż balonem, lub wystąpienie przed milionami osób na koncercie? Jakie kroki podejmujesz do tego, żeby to osiągnąć? Wszystko jest możliwe, trzeba się tylko zastanowić czego chcesz i jak to osiągnąć. Na szkoleniu odkryjesz nieznane dotąd zakamarki Twojej osobowości i poznasz narzędzia, które pomogą Ci osiągnąć wszystko, czego kiedykolwiek zapragniesz. Oczywiście, że to możliwe, przyjdź dowiedzieć się jak :)

Poranna rozgrzewka LICZBA MIEJSC : BEZ LIMITU CODZIENNIE

Rozgrzewka, rozciąganie, proste ćwiczenia, nauka stania na rękach, gwiazdy. Dla chętnych coś bardziej zaawansowanego :-)

Obóz Studentów PWr Przyjezierze 2014

Zajęcia taneczne New Age LICZBA MIEJSC: 30 3 SPOTKANIA

New Age jest jednym z najmłodszych rodzajów Hip-Hopu. Styl ten zdecydowanie różni sie od starszych odmian. Oprócz Hip-Hopowych podstaw i ruchów, New Age łączy w sobie elementy tańców klasycznych. Takie połączenie daje każdemu tancerzowi nieograniczone możliwości. Zajęcia tego stylu tańca, podczas obozu prowadzić będzie Kalina Zych. Tancerka nadal rozwijająca się, od 4 lat związana z New Age. Wcześniej próbowała swoich sił w Street Dance czy też Show Dance. Od października 2013 członkini grupy tanecznej z Wrocławia Style Addicted. Może się pochwalić wieloma tanecznymi osiągnięciami, udziałami w teledyskach czy też jako organizator tanecznych festiwali, ale głównym osiągnięciem była dla niej możliwość nauki od choreografów czy też tancerzy takich gwiazd jak: Beyoncé, Britney Spears, Michael Jackson czy też Justin Timberlake, jak i także polskich ,,kocurów" tanecznych takich jak: Michał i Piotr Czyżewscy, MArcin Rębilas, Basia Olech, Ewa Bielak, Aleksander Paliński i wielu, wielu innych. Tworząc swoje choreografie inspiruje się wszystkim co ją otacza, także zajęcia z Kaliną będą na pewno ciekawe! Zapraszamy :)

Warsztaty Barmańskie LICZBA MIEJSC : 15 1 SPOTKANIE

Każdy zna najbardziej popularne drinki takie jak Mohito, Sex on the beach, Bloody Mary czy Pinacolada. Na naszych warsztatach nie tylko będziecie mieli okazję ich spróbować, lecz także nauczymy was je przygotowywać. Jeśli chcesz zostać królem drinków na każdej imprezie wśród znajomych to te warsztaty są właśnie na dla Ciebie! Chętni do uczestnictwa w warsztatach powinni zaopatrzyć się w wódkę i rum - na pewno się nie zmarnują ;)

Obóz Studentów PWr Przyjezierze 2014

Zarządzanie sobą w czasie LICZBA MIEJSC: 25 1 SPOTKANIE

Doba Nikoli Tesli, Steve'a Jobsa, Margaret Thatcher, czy Brada Pitta trwa dokładnie tyle samo, ile Twoja. Co sprawiło, w takim razie, że osiągnęli sukces? Czynników jest wiele, jednym z nich fakt, że bardzo dobrze tę dobę wykorzystywali. Tego chcę Cię nauczyć na szkoleniu. Poznasz metody planowania i organizacji swoich zajęć i obowiązków, nauczysz się jak pozbyć się złych nawyków, unikać prokrastynacji i skąd wziąć motywację do tego, żeby osiągnąć więcej.

Masaż klasyczny i hawajski LICZBA MIEJSC: 30 3 SPOTKANIA

Poznaj technikę sprawiania przyjemności innym i zrelaksuj się w czasie części, w której będziesz modelem do ćwiczeń. Na warsztatach nauczysz się technik masażu głowy, pleców i ramion, żeby zrelaksować obolałe po całym dniu mięśnie. Dostarczysz innym i zyskasz sporą dozę endorfin. Te umiejętności pozwolą Ci zażegnać największe konflikty z bliskimi i zbliżyć niejedno serce płci przeciwnej ;) Krótko mówiąc- czeka Cię czysta rrrrrrrrrrrrrrozkosz, aż zamruczysz;) Na warsztaty zabierz ze sobą swój ręcznik, lub kocyk - najlepiej taki, którego nie będzie Ci szkoda, jak ubrudzi się oliwką :)

Obóz Studentów PWr Przyjezierze 2014