Q-Inspirations by Q-railing

Q-Inspir ations by Q-r ailing Jakość, prostota i styl Pozwól się zainspirować Zastanawiasz się, jak urządzić otaczające Cię wnętrza. Masz pomysły, ...
Author: Wanda Sosnowska
3 downloads 0 Views 1MB Size
Q-Inspir ations by Q-r ailing

Jakość, prostota i styl

Pozwól się zainspirować Zastanawiasz się, jak urządzić otaczające Cię wnętrza. Masz pomysły, co zmienić w swoim domu lub miejscu pracy. Ważną rolę odgrywają w nich dobra jakość, nowoczesny styl i niebanalne szczegóły. Oczami wyobraźni widzisz, jak elegancko i stylowo może wyglądać Twoje otoczenie. Przypominasz sobie jednak, że projekt musi być w przystępnej cenie… Zainspiruj się pomysłami Q-railing. Jesteśmy wiodącą firmą na rynku systemów balustrad i poręczy do instalacji w pomieszczeniach i na zewnątrz. Naszą wysoką pozycję zawdzięczamy połączeniu wysokiej jakości z dobrze przemyślanymi technologiami. Naturalnie, liczy się również szeroki wybór zaskakujących i doskonale wkomponowanych w otoczenie rozwiązań projektowych, które każdemu miejscu nadadzą wyjątkowy klimat. Przejrzyj naszą ofertę i daj się skusić…

3

Spis treści Q-handrail

6 Wybierz styl, który Ci odpowiada

Q-line

8 Zaokrąglona i płynna linia

Square Line®

10 Pomyśl inaczej, wybierz kąt prosty

Quickrail®

12 Symetrycznie i super nowocześnie

Easy Glass® System

Tak przejrzyście, tak pięknie

14

Efekty zaskoczą Cię. Razem z Tobą pomyślimy o każdym najmniejszym detalu, aby uzyskać idealny projekt.

Q-handrail 6

Linearne przejrzyste szkło, naturalne ciepło drewna i nowoczesny wygląd stali nierdzewnej. Te materiały znakomicie wyglądają razem i dają Ci możliwość dowolnego ich łączenia. Oferowane przez nas systemy poręczy są nieograniczone i stanowią stylowe uzupełnienie każdej ściany i podłogi.

7

Wybierz płynne, zaokrąglone kształty balustrady i poręczy, aby uzyskać przytulny wygląd wnętrza lub nadać mu industrialny charakter.

Q-line 8

Jeśli preferujesz zaokrąglone kształty, nasze rozwiązania z serii Q-line dadzą Ci nieograniczone możliwości. Efekt: ponadczasowy, przejrzysty styl, w którym wzornictwo i funkcjonalność harmonijnie się uzupełniają. To także gwarancja trwałej i pięknej kompozycji. Ta linia daje również możliwość wyboru dowolnych połączeń drewna, szkła, prętów i linek.

9

Trend współczesności. Wzory linearne i ultranowoczesne – dopracowane aż do najmniejszych detali.

Square Line® 10

Wyraź jasno swoje zdanie, wybierając Square Line® - najlepszą propozycję dla poszukujących linearnego i nowoczesnego stylu, tak pożądanego w tej dekadzie. Produkty tej linii można uzupełnić stosując szklane panele, pręty i linki, jak również dowolnie połączyć je z innymi proponowanymi przez nas wzorami poręczy. Myśl niezależnie, myśl nowocześnie i wybierz prostotę kwadratowych form.

11

Śmiała linia w stylu industrialnym. Nowoczesna, ale też ponadczasowa, z wyrafinowanymi detalami.

Quickrail® 12

Marzysz o tym, aby stworzyć symetryczny, industrialny styl wnętrza? Podobają Ci się kształty wyraziste i proste, przyciągające wzrok detalami? Rozwiązanie z łatwością znajdziesz w ofercie Quickrail®. Niepowtarzalny styl tych balustrad dopełni w piękny i wyrafinowany sposób każdą przestrzeń. Doskonale nadaje się do zastosowania na balkonach, w atriach, a także jako balustrady w sklepach i biurach.

13

Doskonała przejrzystość. Zachwycisz się tą balustradą, dającą maksimum światła, pełną widoczność i otwartą przestrzeń.

Easy Glass® System 14

Stylowa, nowoczesna balustrada Easy Glass® znakomicie sprawdza się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz budynków. Jedyne, co widzisz to przejrzyste szkło. Jego użycie pozwala Ci cieszyć się niezakłóconym niczym widokiem, sprawiając jednocześnie, że czujesz się w 100% bezpieczny. Produkty Easy Glass® dostępne są w różnych grubościach, do zastosowania w domu i w przestrzeniach miejscach publicznych.

15

16

17

Spełniamy Twoje marzenia Jak pokazuje ta broszura, zespół projektantów Q-railing oferuje Ci unikalną wolność wyboru spośród szerokiego spektrum możliwości w zakresie systemów balustrad. Każdy element to produkt najwyższej jakości, oferowany w przystępnej cenie i doskonale dopasowany do wymarzonego przez Ciebie wystroju. Idealny do zastosowania w pomieszczeniach i na zewnątrz. Aby zrobić następny krok do zrealizowania upragnionego projektu, umów się na spotkanie ze specjalistą z firmy Q-railing. Jako profesjonalista na co dzień zajmujący się naszymi produktami, udzieli Ci porad i podsunie pomysły, w jaki sposób można spełnić Twoje życzenia, uwzględniając w to nawet najmniejsze detale. Dzięki temu Twoje inspirujące marzenie może stać się rzeczywistością!

18

19

www.q-inspirations.com

inspirations brochure • language PL • NO address • 9000000000415

twój specjalista Q-railing: