Renault Business Plan

Renault Business Plan www.renaultfinansowanie.pl Renault Business Plan NAJEM Prowadzenie firmy to często presja czasu i tysiące spraw do załatwienia...
Author: Filip Mazurek
4 downloads 0 Views 4MB Size
Renault Business Plan

www.renaultfinansowanie.pl

Renault Business Plan NAJEM

Prowadzenie firmy to często presja czasu i tysiące spraw do załatwienia. Skoncentruj się na zadaniach biznesowych – my zajmiemy się resztą… Jedna, miesięczna płatność obejmująca czynsz leasingowy, ratę serwisową, assistance, samochód zastępczy i ubezpieczenie – to idealne rozwiązanie dla Twojej firmy. Pomyśl, jakie to wygodne nie martwić się o płatności po przeglądach w serwisie. Ofertę Renault Business Plan kierujemy zarówno do małych i średnich przedsiębiorstw jak i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz wykonujących wolny zawód. Renault Business Plan dostępny jest w salonach Renault PRO+ na terenie całej Polski. Wszystkie formalności załatwisz w jednym miejscu - w wybranym przez Ciebie salonie Renault PRO+.

NISKIE KOSZTY UŻYTKOWANIA

atrakcyjna miesięczna rata

OD 0% WPŁATY WŁASNEJ elastyczne parametry umowy

KOMPLEKSOWY SERWIS RENAULT

serwis i assistance zawarte w racie

Renault Business Plan AUTO ZASTĘPCZE

tej samej klasy gwarantowane na okres naprawy

ZAWSZE NOWE RENAULT możliwość wymiany samochodu na nowy nawet po 2 latach

PLATFORMA OBSŁUGI KLIENTA wszystkie informacje pod jednym numerem telefonu

Renault Business Plan w szczegółach Formuła Renault Business Plan opiera się na leasingu operacyjnym i gwarantuje możliwość skorzystania z ulg podatkowych na tych samych zasadach, tzn. możesz wliczyć miesięczną ratę w koszty uzyskania przychodu oraz odliczyć podatek VAT od miesięcznej raty. Ponadto Renault Business Plan niesie ze sobą szereg innych korzyści.

Krok 1 – wybór pojazdu i decyzje budżetowe Wybierz model samochodu z gamy Renault lub Dacia (z wyłączeniem modeli Renault Master i Renault Trafic) w wyspecjalizowanym punkcie Renault PRO+ (lista salonów w załączeniu). Zidentyfikuj swoje potrzeby. W tym celu określ: - wysokość miesięcznej raty, na jaką pozwala Twój budżet lub - wysokość wpłaty własnej – od 0% do 40% - okres spłaty – od 24 do 48 miesięcy - przewidywany przebieg (roczny lub całościowy, maksymalnie 160 tys. km). Złóż wniosek wraz z wymaganymi dokumentami (dokumenty założycielskie firmy oraz dokumenty potwierdzające sytuację ekonomiczno-finansową).

Krok 2 – użytkowanie pojazdu Gwarantujemy stałą wysokość rat przez cały okres trwania umowy – co miesiąc otrzymasz jedną fakturę za wszystkie świadczenia (w tym ubezpieczenie komunikacyjne, assistance i usługi serwisowe). Obsługa usług odbywa sie za pośrednictwem specjalnej platformy (czynnej przez całą dobę 7 dni w tygodniu), dzięki której możesz: - umówić wizytę w serwisie - uzyskać pomoc w zorganizowaniu holowania pojazdu - uzyskać pomoc w zorganizowaniu samochodu zastępczego, powrotu do miejsca zamieszkania i/lub kontynuowania podróży - zgłosić szkodę komunikacyjną, a następnie monitorować jej usuwanie. Samochód jest serwisowany wyłącznie w Autoryzowanych Stacjach Obsługi Renault i Dacia, co gwarantuje najwyższy poziom obsługi i bezpieczeństwo użytkowania. Rata zawiera opłatę za usługi serwisowe, co stanowi zabezpieczenie w przypadku: - okresowych przeglądów - niezbędnych (uzasadnionych normatywnym zużyciem) napraw między przeglądami - uzupełnień i wymian będących konsekwencją prawidłowego użytkowania pojazdu. Rata zawiera opłatę za ubezpieczenie komunikacyjne (dotyczy programu Leasing RCI Allianz) i nie ulegnie zmianie nawet na skutek zmian w Twojej historii szkodowości w trakcie trwania umowy.

Krok 3 - zakończenie umowy Po zakończeniu umowy, w zależności od Twoich potrzeb, masz do wyboru trzy rozwiązania: Możesz wymienić obecnie użytkowany pojazd na nowy samochód – możesz skorzystać zarówno z oferty programu Renault Business Plan jak i innych form finansowania Możesz skorzystać z opcji wykupu - wartość użytkowanego przez Ciebie pojazdu jest zbliżona do wartości rynkowej określonej na początku umowy Możesz oddać obecnie użytkowany pojazd dealerowi PRO+, u którego zakupiłeś samochód, a on przejmie od Ciebie spłatę opcji wykupu (do firmy finansującej RCI Leasing Polska Sp. z o.o.)

Renault ESPACE

999 zł

netto/mies.*

Renault Business Plan

* Wyliczenia dla wersji ESPACE1.6 dCi Energy Life - F 130D rata miesięczna netto, wpłata własna: 20%, 36 miesięcy. Rata RBP uwzględnia koszt: assistance, zarządzania i serwisu mechanicznego z limitem 60 tys. km w okresie 36 miesięcy. Stan na dzień 14 kwietnia 2016 roku.

Co zyskujesz dzięki Renault Business Plan? Stała niska rata leasingowa Preferencyjne oprocentowanie Platforma Obsługi Klientów Pełen zakres ubezpieczenia wliczony w ratę Gwarantowany samochód zastępczy Kompleksowy serwis realizowany przez ASO Renault wliczony w ratę: - przeglądy okresowe - naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne - wymiana części eksploatacyjnych

Niska rata/Gwarancja odkupu samochodu przez Autoryzowanego Partnera Renault Niska rata w programie Renault Business Plan wynika z uwzględnienia w kwocie do spłaty tylko części wartości pojazdu, odpowiadającej rzeczywistej utracie wartości pojazdu w okresie trwania umowy. Takie rozwiązanie jest możliwe dzięki gwarancji odkupu użytkowanego pojazdu przez dealera PRO+ Renault lub Dacia. Niska rata to także efekt zastosowania preferencyjnej stawki oprocentowania, dostępnej wyłącznie w przypadku tego typu finansowania.

Wpłata

Gwarantowana cena odkupu

Miesięczne raty

Wpłata

Miesięczne raty

Leasing Tradycyjny

Opcja wykupu

Renault Business Plan

Renault Business Plan NIŻSZA RATA LEASINGOWA - PRZYKŁADOWE OFERTY Nowe

Renault MÉGANE

555 zł lub 1199 zł Renault Business Plan 1

Leasing Tradycyjny 2

Wyliczenia dla wersji MÉGANE 1.6 16V Life SCe 115 rata miesięczna netto, 1 wpłata własna: 20%, 36 miesięcy 2 wpłata własna: 20%, 36 miesięcy. Rata RBP uwzględnia koszt: assistance, zarządzania i serwisu mechanicznego z limitem 90 tys. km w okresie 36 miesięcy. Stan na dzień 14 kwietnia 2016 roku.

Renault KADJAR

649 zł lub 1511zł Renault Business Plan 3

Leasing Tradycyjny 4

Wyliczenia dla wersji KADJAR Life Energy TCe 130 , rata miesięczna netto, 3 wpłata własna: 20%, 36 miesięcy 4 wpłata własna: 20%, 36 miesięcy. Rata RBP uwzględnia koszt: assistance, zarządzania i serwisu mechanicznego z limitem 90 tys. km w okresie 36 miesięcy. Stan na dzień 14 kwietnia 2016 roku.

Renault TALISMAN

888 zł lub 1860 zł Renault Business Plan 5

Leasing Tradycyjny 6

Wyliczenia dla wersji TALISMAN 1.5 Energy dCi Life, rata miesięczna netto, 5 wpłata własna: 20%, 36 miesięcy 6 wpłata własna: 20%, 36 miesięcy. Rata RBP uwzględnia koszt: assistance, zarządzania i serwisu mechanicznego z limitem 90 tys. km w okresie 36 miesięcy. Stan na dzień 14 kwietnia 2016 roku.

Renault ESPACE

999 zł lub 2400 zł Renault Business Plan 7

Leasing Tradycyjny 8

Wyliczenia dla wersji ESPACE1.6 Energy dCi Energy Life- F 130D , rata miesięczna netto, 7 wpłata własna: 20%, 36 miesięcy 8 wpłata własna: 20%, 36 miesięcy. Rata RBP uwzględnia koszt: assistance, zarządzania i serwisu mechanicznego z limitem 60 tys. km w okresie 36 miesięcy. Stan na dzień 14 kwietnia 2016 roku. Zdjęcia samochodów prezentowanych w niniejszej broszurze mogą różnić się od oferowanych i zawierają elementy wyposażenia dodatkowego. Niniejsza broszura nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów art.66 kodeksu cywilnego.

LISTA PUNKTÓW KONCESYJNYCH PRO+ Renault Retail Group Warszawa Sp. z o.o.

PUH Zdunek Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 156 02-326 Warszawa

ul. Miałki Szlak 43/45 80-717 Gdańsk

Renault Retail Group Warszawa Sp. z o.o.

Nawrot Sp. z o.o.

ul. Poznańska 16/18 05-850 Mory

ul. Wrocławska 33b 55-095 Mirków, Długołęka

Nazaruk Service Sp. z o.o.

Jaszpol Sp. z o.o.

ul. Abramowicka 45 20-442 Warszawa

ul. Brukowa 2 91-341 Łódź

Carrara Sp. z o.o.

Vip Car Sp. z o.o.

ul. Lwowska 1 20-128 Lublin

ul. Pużaka 6 45-273 Opole

Auto Spektrum Sp. z o.o.

Wektor Sp. z o.o.

Al. Powstańców Śląskich 24 30-570 Kraków

ul. Warszawska 295 43-300 Bielsko - Biała

Auto Spektrum Sp. z o.o.

Dąbrowscy Sp. z o.o.

Ładna k/Tarnowa 82b 33-156 Skrzyszów

ul. Wolności 59 41-804 Zabrze

Tandem Sp. z o.o.

Auto-Zięba Sp. z o.o.

ul. Czeladzka 67 42-500 Będzin

ul.Kościuszki 257 40-690 Katowice

Tandem Sp. z o.o. ul. Transportowców 16 25-672 Kielce

Alcar Sp. z o.o. ul. Lubelska 39a 10-408 Olsztyn

RENAULT PRO

+

GDAŃSK

RENAULT PRO

Pietrzak Sp. z o.o.

+

OLSZTYN

ul. Bocheńskiego 125 40-816 Katowice

RENAULT PRO+ TORUŃ RENAULT PRO+

Pieluszyńska Sp. z o.o.

RENAULT PRO+

POZNAŃ

RENAULT PRO+

WARSZAWA

ul. Obornicka 137 62-002 Suchy Las k/Poznania

RENAULT PRO+ RENAULT PRO+ ŁÓDZ RENAULT PRO+

RENAULT PRO+

Uni-Car Dwa Sp. z o.o. ul. C.Skłodowskiej 67a 87-100 Toruń

WROCŁAW

RENAULT PRO+

RENAULT PRO+ OPOLE

RENAULT PRO+

KIELCE

RENAULT PRO+ ZABRZE

BĘDZIN

KATOWICE

RENAULT PRO+

RENAULT PRO+ RENAULT PRO+ RENAULT PRO+

ADD MOTOR Sp. z o.o. ul. Karkonoska 45 53-015 Wrocław

BIELSKO-BIAŁA

RENAULT PRO+ TARNÓW

KRAKÓW

LUBLIN

NOTATKI

Zapraszamy na www.renaultfinansowanie.pl

Renault Finansowanie ul. Marynarska 13, 02-674 Warszawa tel. 22 541 13 00

Platforma Obsługi Klienta – tel. 22 458 46 23