O F E R T A P R O D U K T O W A

O F E R TA P R O D U K T O WA 1 marca 2012 Firma VINPOL pracuje zgodnie z międzynarodowymi standardami jakości International Food Standard oraz ISO 9...
Author: Lech Czarnecki
27 downloads 2 Views 6MB Size
O F E R TA P R O D U K T O WA 1 marca 2012

Firma VINPOL pracuje zgodnie z międzynarodowymi standardami jakości International Food Standard oraz ISO 9001. Posiada też wdrożony system zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP.

Od momentu powstania, czyli od roku 1990, VINPOL w każdej sferze działalności stawia na jakość. Dynamika, zaangażowanie i przemyślana strategia działania właścicieli oraz kadry zarządzającej sprawiły, że w ciągu kilku lat VINPOL znalazł się w czołówce polskich producentów sektora winiarskiego, posiadając w swoim asortymencie takie znane marki jak: Nalewka Babuni, Grzane Starotoruńskie, Totino, likiery Chocotella i Canari oraz RTD Gin Lubuski & Tonic. Oprócz tego firma bardzo mocno zaangażowała się w inne kategorie alkoholi, w relatywnie krótkim czasie odgrywając na rynku znaczącą rolę dzięki takim markom jak: brandy Scharlachberg, 1804 Napoléon, Imperator Napoléon. Ponadto w lutym 2009 roku VINPOL nabył jeden z czołowych produktów na polskim rynku alkoholi, lidera w kategorii „gin” – markę GIN LUBUSKI. VINPOL nastawił się na jakość, pragnąc w tym względzie być zawsze o krok przed konkurencją. Aby tak się stało, firma wdrożyła system zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP, który można określić jako system „dodatkowej kontroli jakości” na wszystkich etapach produkcji. Ponadto wprowadzono międzynarodowy system IFS International Food Standard oraz ISO 9001. W firmie funkcjonuje system „śledzenia łańcucha dostaw”, identyfikujący pochodzenie wszystkich surowców i materiałów wykorzystanych w produkcji. Nad całym procesem czuwa nowoczesne laboratorium, a własne ujęcie wody kredowej w połączeniu z najlepszymi kooperantami z Europy to kolejne czynniki wpływające na wysoką jakość wyrobów z VINPOL-u. Działania projakościowe przyniosły efekt w postaci ponad 100 wyróżnień i medali, jakie zdobyły produkty firmy, z których najbardziej rozpoznawalna jest z pewnością Nalewka Babuni nominowana w roku 2000 do nagrody TERAZ POLSKA. Ponadto w 2009 roku produkt Dalkowski Advocaat oraz w 2010 produkt Gin Lubuski otrzymały znak Poznaj Dobrą Żywność przyznawany przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Toruńskie produkty znajdują uznanie konsumentów również poza granicami naszego kraju (Niemcy, Kanada, USA, Słowacja, Czechy, Węgry, Litwa, Łotwa, Ukraina, Estonia, Białoruś, Rumunia, Rosja i Izrael) o czym świadczy stale rosnący eksport wyrobów VINPOL-u.

Certyfikat HACCP

Certyfikat ISO 9001

Certyfikat IFS

NALEWKA BABUNI Wino deserowe o naturalnym, pełnym smaku dojrzałych wiśni, malin, pigwy oraz aromacie miodu. Produkt wielokrotnie nagradzany za wysoką jakość i polski charakter. Lider w segmencie win deserowych kategorii premium w Polsce. 18% vol. 0,75l/ 6 butelek w kartonie 0,2l/ 12 butelek w kartonie typu display 3x0,2l/ 6 trójpaków w kartonie (miodowa, wiśniowa, malinowa)

GRZANE S TA R O T O R U Ń S K I E

KARTON 5-LITROWY Z DOZOWNIKIEM

WINA DESEROWE

Oryginalny Glühwein na bazie czerwonego wina gronowego z dodatkiem wyciągów z 23 aromatycznych ziół, korzeni i ekstraktów owoców. Wśród składników dominuje cynamon, goździki, imbir, kolendra oraz ekstrakt suszonych jabłek i skórki pomarańczy. 12% vol. 1l/ 6 butelek w kartonie 5l w kartonie

18 CHERRY Doskonałe wino deserowe o smaku wiśniowym. Możesz delektować się nim na 18 i więcej sposobów. Dodaj kostki lodu, odrobinę wódki, plasterek cytryny. Uwolnij swoją wyobraźnię...

SPECIAL

18% vol. 1l/ 6 butelek w kartonie

Wyborny specjał charakteryzujący się świeżym, przyjemnym i łagodnym zapachem. 13% vol. CHERRY - wiśniowy RASPBERRY - malinowy WILD STRAWBERRY - poziomkowy EXOTIC - owoce tropikalne 1l/ 6 butelek w kartonie

SUNNY GARDEN Aromatyzowany napój winny owocowy, słodki o smaku wiśniowym, poziomkowym oraz malinowym. Doskonale smakuje w czystej postaci jak również w formie drinka, dodaj kostki lodu, odrobinę wódki i plasterek cytryny. 13% vol. CHERRY - wiśniowy RASPBERRY - poziomkowy WILD STRAWBERRY - malinowy 0,75l/ 6 butelek w kartonie

CAPRICE Wino deserowe wyprodukowane na bazie wina owocowego, charakteryzuje się pełnym oraz przyjemnym aromatem. 15% vol. CHERRY - wiśniowe WILD STRAWBERRY - poziomkowe 0,75l/ 6 butelek w kartonie

S Z A M PA N Y

A L F R E D G R AT I E N BRUT CLASSIQUE

ALFRED GRAT I E N C U V É E PARADIS ROSÉ

Subtelna, jasno - złocista barwa i wyraźny zapach z nutą cytryny, jabłka i mięty podkreślają pełny i świeży smak tego szampana.

Wysublimowany, delikatny szampan o pięknej jasno - miedzianej barwie i jedwabiście rozwijającym się zapachu z dominacją aromatu skórki pomarańczy.

12,5% vol. 0,75l/ 6 butelek w kartonie

12,5% vol. 0,75l/ 6 butelek w kartonie

POJEMNOŚĆ 3 LITRY

TROCKEN

WINA MUSUJĄCE

Produkowany od 1856 roku. Klasyczny, wysokiej jakości, wytrawny sekt niemiecki, dojrzewający w piwnicach Henkell & Co. Nawet najmniejszej uroczystości Henkell Trocken nada niepowtarzalny, uroczysty klimat. 11,5% vol. 3l/ 1 butelka w kartonie 0,75l/ 6 butelek w kartonie 0,375l/ 12 butelek w kartonie 3x0,2l/ 8 trójpaków w kartonie 5x0,2l/ 8 pięciopaków w kartonie

HENKELL HALBTROCKEN

BLANC DE BLANCS

ROSÉ

KARDINAL

Wyrafinowany sekt półwytrawny o tradycyjnie wysokiej jakości, której gwarancją jest uznana od ponad 150 lat marka Henkell.

Przyjemne orzeźwiające wytrawne wino musujące będące starannie dobranym cuveé win otrzymanych wyłącznie z białych winogron pochodzących z najlepszych regionów uprawnych Europy.

Klasyczne wino musujące o doskonałym, pełnym harmonii winnym bukiecie, delikatnym różowym kolorze i wytrawnym, subtelnym, owocowym smaku.

Wytrawne, czerwone wino musujące o wyrazistym aksamitnym smaku i bogatym, owocowym aromacie.

11,5% vol. 0,75l/ 6 butelek w kartonie

12% vol. 0,75l/ 6 butelek w kartonie

11% vol. 0,75l/ 6 butelek w kartonie

13% vol. 0,75l/ 6 butelek w kartonie

TROCKEN

MEDIUM DRY

ROSÉ DE BLANC ET NOIR

Starannie dobrane wina jednego rocznika i ponad stuletnia tradycja nadreńskich piwnic gwarantują jakość oraz niepowtarzalny smak Söhnlein Brillant. Przyjemne, delikatnie owocowe, białe, wytrawne wino musujące o subtelnym smaku.

Świeży, delikatnie owocowy, półwytrawny jednorocznikowy sekt. Lekki a mimo to trwały smak z wyczuwalną nutą banana, ananasa i brzoskwini.

Wytrawne, różowe wino musujące, uzyskiwane ze specjalnie wyselekcjonowanych białych i czerwonych win jednego rocznika.

11% vol. 0,75l/ 6 butelek w kartonie

11% vol. 0,75l/ 6 butelek w kartonie

11% vol. 0,75l/ 6 butelek w kartonie

ORYGINALNE PRAWDZIWIE MUSUJĄCE

PROSECCO YEL LO Włoskie wino musujące typu frizzante produkowane wyłącznie z winogron regionu Veneto (oznak. na butelce "Indicazione Geografica Typica").

СОВЕТСКОЕ ИГРИСТОЕ Wino gronowe słodkie musujące, białe. Wyprodukowane metodą naturalnej wtórnej fermentacji w piwnicach na Ukrainie.

10,5% vol. 0,75l/ 6 butelek w kartonie 0,75l w kartoniku/ 6 butelek w kartonie w eleganckim kartoniku z 2 ręcznie wykonanymi kieliszkami.

11,5% vol. 0,75l/ 12 butelek w kartonie

A FRODITE

RAFFAELLO

Delikatnie perlące się polskie aromatyzowane wino musujące, gazowane, białe, słodkie podkreślone muskatową nutą.

Delikatnie perlące się polskie aromatyzowane wino musujące, gazowane, białe, słodkie. Charakteryzuje się świeżym, wyrazistym smakiem i pełnym orzeźwiającym aromatem z wyczuwalną owocową nutą.

10% vol. 0,75l/ 6 butelek w kartonie 0,2l (kartonik)/ 12 butelek w kartonie

10% vol. 0,75l/ 6 butelek w kartonie

СОВЕТСКОЕ ИГРИСТОЕ Delikatnie perlący się trunek, o orzeźwiającym smaku i delikatnym aromacie, biały, półsłodki, gazowany.

9% vol. 0,75l/ 6 butelek w kartonie

WINA MUSUJĄCE

SÖHNLEIN BRILLANT

DEINHARD/ WINA NIEMIECKIE DEINHARD RIESLING

DEINHARD PINOT NOIR

Wino gronowe, białe, półwytrawne, jakościowe (QbA), pochodzące z regionu Mosel - Saar - Ruwer jednego z najbardziej popularnych regionów uprawy winogron.

Wino gronowe, czerwone, wytrawne jakościowe. Deinhard Pinot Noir uzyskiwany jest ze specjalnie wyselekcjonowanych winogron szczepu Spätburgunder.

10,5% vol. 0,75l/ 6 butelek w kartonie

13,5% vol. 0,75l/ 6 butelek w kartonie

DEINHARD TROCKEN ROSÉ Wytrawne wino jakościowe, różowe, wytwarzane z najbardziej szlachetnej odmiany Pinot Noir (Spätburgunder). Harmonia subtelnie owocowego smaku i wytrawnego charakteru zadowoli najbardziej wymagających smakoszy win. 13% vol. 0,75l/ 6 butelek w kartonie

EG R I B I K AV É R / W I N A W ĘG I E RS K I E

WINA GRONOWE

Wino gronowe czerwone, wytrawne stanowiące cuvée przygotowane z czterech odmian winogron: Zweigelt, Kekfrankos, Cabernet Sauvignon oraz Merlot. Idealne z ostrą wołowiną, ale również bardzo dobrze komponuje się z innymi rodzajami mięsa oraz potrawami z drobiu. 12% vol. 0,75l/ 12 butelek w kartonie

VIALA/ WINA WŁOSKIE VIALA GARGANEGA TREBBIANO VENETO

VIALA NERO D'AVOLA SICILIA

Włoskie wino jakościowe, wytrawne, białe, pochodzące ze słynnego regionu Veneto. Idealne jako aperitif oraz jako dodatek do dań z ryb i białego mięsa.

Włoskie wino jakościowe, wytrawne, czerwone, pochodzące ze słonecznej Sycylii, o subtelnie pikantnym smaku wzbogaconym nutą dojrzałej wiśni.

12% vol. 0,75l/ 6 butelek w kartonie

13,5% vol. 0,75l/ 6 butelek w kartonie

VIALA RABOSO D'ELLE VENEZIE

VIALA SANGIOVESE PUGLIA

Włoskie wino jakościowe, wytrawne, różowe, z regionu Wenecji o orzeźwiająco owocowym bukiecie i zharmonizowanym smaku z delikatną nutą truskawki i maliny.

Wytrawne wino jakościowe, czerwone, pochodzące z regionu Puglia w południowych Włoszech, o subtelnie pikantnym smaku zharmonizowanym z delikatną nutą truskawki.

11% vol. 0,75l/ 6 butelek w kartonie

12% vol. 0,75l/ 6 butelek w kartonie

ROSIÈRE/ WINA FRANCUSKIE ROSIÈRE RIESLING

ROSIÈRE SYRAH

Półwytrawne wino jakościowe, białe, wytwarzane z winogron szczepu Riesling z regionu Rheinhessen. Dobrze schłodzone idealnie komponuje się z daniami z drobiu i ryb.

Wino gronowe półwytrawne, czerwone, swój łagodny smak, zbalansowanie, harmonię i czar wina śródziemnomorskiego zawdzięcza aromatycznym winogronom Syrah. Smak delikatnie owocowy, z nutą jeżyn, malin, śliwek, pozostawia śmietankowy posmak, wzbogacony akcentem czekoladowym i aromatem fiołków.

10,5% vol. 0,75l/ 6 butelek w kartonie

13% vol. 0,75l/ 6 butelek w kartonie

CHOCOTELLA Likier czekoladowo - orzechowy o delikatnej, kremowej konsystencji, sporządzony na bazie naturalnych składników. Charakteryzuje się pełnym smakiem czekolady wzbogaconej orzechową nutą. 16% vol. 0,7l/ 6 butelek w kartonie 0,5l/ 6 butelek w kartonie

DALKOWSKI A D V O C A AT Najwyższej jakości likier jajeczny. Łagodny zapach wanilii oraz wspaniały, pełny smak zabajone doceni każdy smakosz likierów jajecznych. 16% vol. 0,5l/ 6 butelek w kartonie 0,35l/ 6 butelek w kartonie

D W U PA K

LIKIERY

CANARI TOFFEE I DALKOWSKI ADVOCAAT 2x 0,35l w kartoniku z kieliszkiem

16% vol. 2x0,35l/ 3 dwupaki w kartonie

CANARI COCONUT-MILK Wyborny likier będący harmonijną kompozycją mleczka kokosowego i śmietany. Charakteryzuje się bardzo subtelnym aromatem kokosa i śnieżnobiałym kolorem. Doskonały w czystej postaci oraz jako dodatek do lodów i koktajli.

TIRAMISU Doskonały likier tiramisu będący kompozycją smaków Irish Cream, whisky i kawy cappuccino, podkreśloną delikatną nutą wanilii i rumu. Doskonały w czystej postaci oraz jako dodatek do lodów i koktajli.

TOFFEE Wyborny likier o smaku tradycyjnej polskiej krówki, podkreślony delikatną nutą śmietanki. Doskonały w czystej postaci oraz jako dodatek do lodów i koktajli.

COFFEE Doskonały likier kawowy o niezwykle subtelnym i delikatnym smaku prawdziwej kawy. Charakteryzuje się zharmonizowanym aromatem oraz gęstą kremową konsystencją. Doskonały w czystej postaci oraz jako dodatek do lodów i koktajli.

PINA COLADA Egzotyczna kompozycja smakowa dojrzałego kokosu, soczystego ananasa i odrobiny rumu. Popularny od wielu lat drink rodem z Karaibów najlepiej smakuje w wysokiej szklance z minimalną ilością lodu i cząstką ananasa. Znakomity składnik lekkich drinków z odrobiną lodu, finezyjnych koktajli oraz deserów.

16% vol. 0,35l/ 6 butelek w kartonie

16% vol. 0,35l/ 6 butelek w kartonie

16% vol. 0,35l/ 6 butelek w kartonie

16% vol. 0,35l/ 6 butelek w kartonie

16% vol. 0,35l/ 6 butelek w kartonie

CAPRICE TROPICAL FRUIT

KO K TA J L E

Koktajl Caprice to wyszukane, unikalne połączenie doskonałej wódki i soczystych aromatycznych owoców tropikalnych. 12% vol. RED GRAPEFRUIT - czerwony grejpfrut GREEN KIWI - kiwi YELLOW MARACUJA - marakuja 0,7l/ 6 butelek w kartonie 0,5l/ 6 butelek w kartonie

BIANCO, ROSSO Doskonałe wino ziołowe, charakteryzujące się wyborną mieszanką ziół i korzeni. 14,5% vol. 1l/ 6 butelek w kartonie

TOTINO CHERRY Doskonałe wino ziołowe, łączące elegancką kompozycję ziół z wyraźną nutą dojrzałej wiśni.

14,5% vol. 1l/ 6 butelek w kartonie

14,5% vol. 1l/ 6 butelek w kartonie

TROPICAL Orzeźwiający aperitif ziołowy o subtelnym bukiecie tropikalnych owoców. Wyważona kompozycja ziół uzupełniona delikatną nutą egzotyki.

ORANGE Charakterystyczną dla Totino przyjemnie ziołową nutę podkreśla delikatna goryczka dojrzałej pomarańczy.

WINA ZIOŁOWE

PEACH Doskonałe wino ziołowe, łączące elegancką kompozycję ziół z wyraźną nutą dojrzałej brzoskwini.

14,5% vol. 1l/ 6 butelek w kartonie

WERSJA LIMITOWANA NOWY SMAK TOTINO ORANGE

14,5% vol. 1l/ 6 butelek w kartonie

WÓDKI

WODKA GORBATSCHOW PLATINUM 44 Krystalicznie czysta, absolutnie doskonała wódka kategorii super premium. Wykorzystywana w procesie wytwarzania perfekcyjnie dopracowana poczwórna filtracja jest gwarancją niepowtarzalnej łagodności Wodka Gorbatschow Platinum 44.

WODKA GORBATSCHOW Krystalicznie czysta, absolutnie doskonała wódka produkowana od 1921 roku w Niemczech starą metodą rodziny Gorbatschowów.

44% vol. 0,7l/ 6 butelek w kartonie

40% vol. 0,7l/ 6 butelek w kartonie

WODKA GORBATSCHOW CITRON Krystalicznie czysta i delikatna wódka Gorbatschow wzbogacona tym razem odrobiną cytryny. 37,5% vol. 0,7l/ 6 butelek w kartonie

GIN LUBUSKI GIN LUBUSKI

GIN LUBUSKI LIME

Wysokiej jakości polski gin destylowany, produkowany od 1987 roku wg tej samej oryginalnej receptury. Wytwarzany na bazie naturalnych składników z wykorzystaniem surowców pochodzących z Ziemi Lubuskiej. Destylowany jest ze spirytusu zbożowego z udziałem owoców jałowca i mieszanki specjalnie dobranych ziół.

Wysokiej jakości polski gin destylowany, produkowany od 1987 roku wg tej samej oryginalnej receptury. Wytwarzany na bazie naturalnych składników z wykorzystaniem surowców pochodzących z Ziemi Lubuskiej. Destylowany jest ze spirytusu zbożowego z udziałem owoców jałowca i mieszanki specjalnie dobranych ziół. Wzbogacony naturalnym aromatem z limonki tworzy wyjątkową i łagodną kompozycję smakową.

38% vol. 0,7l/ 12 butelek w kartonie 0,35l/ 12 butelek w kartonie 0,1l/ 54 butelki w kartonie 9 zgrzewek po 6 butelek

38% vol. 0,7l/ 12 butelek w kartonie 0,35l/ 12 butelek w kartonie

UNIKALNY NA RYNKU RTD

GIN

GIN LUBUSKI & TONIC

Gin Lubuski & tonic to unikalny produkt na rynku RTD (Ready to Drink). Oryginalna butelka z aluminium, nowoczesny design oraz wysoka jakość gwarantuje wspaniałe doznania zarówno smakowe jak i estetyczne. Gin Lubuski & tonic to wyrafinowana kompozycja smakowa popularnego Ginu Lubuskiego i toniku. Drink cool oznacza, że idealnie smakuje schłodzony.

240 butelek wymiary 60 x 40 cm wysokość 162,5 cm

4,5% vol. 0,2l/ 24 butelki w kartonie typu display z perforacją

Karton typu DISPLAY z perforacją. Idealna ekspozycja produktu - 24 butelki.

HANKEY BANNISTER Hankey Bannister jest wyborną mieszanką whisky wyprodukowaną z najlepszych i najbardziej charakterystycznych whisky sporządzonych ze słodu i ziarna. Klasyczna, charakterystyczna butelka komunikuje wielowiekową tradycję i kompetencje destylarnii ze Szkocji w zakresie produkcji szkockiej whisky. Hankey Bannister zawdzięcza swój wyjątkowy, indywidualny charakter oraz niezwykłą łagodność wypracowanej przez wiele pokoleń tradycji. Wyjątkowa jakość whisky pochodzi nie tylko z dopracowanego przez pokolenia procesu destylacji ale także naturalnych walorów wody, torfu oraz warunków klimatycznych. Specjalnie dobrana mieszanka tylko najbardziej wyrafinowanych whisky słodowych i zbożowych daje w efekcie łagodny aromat oraz słodkawo-korzenny smak, którego głębię podkreśla lekko wyczuwalna nuta miodu. 40% vol. 0,7l/ 12 butelek w kartonie

W H I S K Y/ S Z KO C J A

DISPLAY

KARTON Z PERFORACJĄ

B R A N D Y/ H I S Z PA N I A

CARDENAL MENDOZA

ROMATE DE JER EZ

CARTA REAL

SOLERA GRAN RESERVA

SOLERA RESERVA

Znakomita tradycyjna hiszpańska brandy o najwyższej jakości i niezwykłym bukiecie. Dojrzewa w beczkach z amerykańskiego dębu przez co najmniej 25 lat wg tradycyjnej metody „solera”. Liczba produkowanych butelek jest ściśle limitowana, a każda butelka ma swój numer seryjny.

Wyjątkowa 15-letnia hiszpańska brandy o głębokim, kasztanowo-brązowym kolorze, zapachu prażonych orzechów, wanilii i śliwek, soczystej strukturze, smaku toffi, kakao i sherry tworzących efekt długotrwałego posmaku.

Oryginalna hiszpańska brandy ze słynnego z produkcji brandy regionu De Jerez, produkowana pod kontrolą De Jerez Regulator Board, wyśmienita dla znawców i smakoszy tego trunku. 36% vol. 0,7l/ 6 butelek w kartonie

42% vol. 0,7l/ 6 butelek w kartonie

40% vol. 0,7l/ 3 butelki w kartonie

SCHARLACHBERG

BRANDY & CHERRY

B R A N DY/ N I E M C Y

Niezwykła, unikatowa kompozycja wytwarzanej zgodnie z wieloletnią tradycją brandy wzbogaconej o pełny smak dojrzałej wiśni. 28% vol. 0,5l/ 6 butelek w kartonie

DIPLOMAT WEINBRAND Wysokiej jakości brandy, wytwarzana zgodnie z wieloletnią tradycją niemieckich mistrzów. Jedyny w swoim rodzaju smak zawdzięcza długotrwałemu leżakowaniu w małych kufach dębowych. 36% vol. 0,7l/ 6 butelek w kartonie 0,1l/ 2 x 12 butelek w kartonie

Oryginalna wysokiej jakości niemiecka brandy, wytwarzana zgodnie z wieloletnią tradycją niemieckich mistrzów. Jedyny w swoim rodzaju smak zawdzięcza długotrwałemu leżakowaniu w małych dębowych kufach. 36% vol. 0,5l/ 6 butelek w kartonie

RONSARD NAPOLÉON Najwyższej jakości francuska brandy wyprodukowana ze starannie dobranych destylatów lekkich win białych. Zarówno swój łagodny, subtelny smak dojrzałej brandy, jak i piękny, złocistobursztynowy kolor Ronsard zawdzięcza wieloletniemu leżakowaniu w drewnianych kufach z dębu limuzynowego. 36% vol. 0,7l/ 6 butelek w kartonie

LE CHEVALIER NOIR NAPOLÉON

DUCLOS NAPOL ÉO N 36% vol. 0,7l/ 6 butelek w kartonie

W KARTONIKU Z JEDNYM KIELISZKIEM

IMPERATOR NAPOLÉON 36% vol. 0,5l/ 6 butelek w kartonie

LES ARMES NAPOLÉON 36% vol. 0,7l/ 6 butelek w kartonie

LE CUVIER NAPOLÉON 1804 NAPOLÉON

36% vol. 0,7l/ 6 butelek w kartonie

36% vol. 0,7l/ 6 butelek w kartonie 0,5l/ 6 butelek w kartonie 0,35l/ 12 butelek w kartonie 0,2l/ 12 butelek w kartonie

Wysokiej jakości brandy wytwarzana w piwnicach francuskiego producenta. Jest wynikiem doskonałego zestawienia wybornych wódek francuskich oraz stuletniej tradycji produkcji brandy.

B R A N DY/ F R A N C J A

36% vol. 0,7l/ 3 butelki w kartonie

HENKELL BLANC DE BLANCS HENKELL ROSÉ

E K S P O Z Y C J E - D I S P L AY ' E / C H E P PA L E T Y

0,75l 32 butelki wymiary 60 x 40 cm wysokość 226 cm

HENKELL BLANC DE BLANCS HENKELL HALBTROCKEN 0,75l 32 butelki wymiary 60 x 40 cm wysokość 226 cm

HENKELL HENKELL HENKELL HENKELL

TROCKEN BLANC DE BLANCS HALBTROCKEN ROSÉ

0,75l 48 butelek wymiary 60 x 40 cm wysokość 226 cm

ROSIÈRE 0,75l 60 butelek wymiary 60 x 40 cm wysokość 77 cm

AFRODITE

R A F FA E L LO 0,75l 72 butelki wymiary 60 x 40 cm wysokość 106 cm

NALEWKA BABUNI wiśniowa, malinowa, miodowa, pigwa 0,75l 72 butelki wymiary 60 x 40 cm wysokość 80 cm

GRZANE S TA R O T O R U Ń S K I E 1 litr 72 butelki wymiary 60 x 40 cm wysokość 112 cm

E K S P O Z YC J E - C H E P PA L E T Y

0,75l 72 butelki wymiary 60 x 40 cm wysokość 106 cm

D A L KO W S K I A D V O C A AT CHOCOTELLA 0,5l 104 butelki wymiary 60 x 40 cm wysokość 101 cm

TOTINO BIANCO TOTINO ROSSO

C H E P PA L E T Y

1 litr 84 butelki wymiary 60 x 40 cm wysokość 115 cm

GIN LUBUSKI 0,7l 84 butelki wymiary 60 x 40 cm wysokość 92 cm

LES ARMES BRANDY NAPOLÉON 0,7l 72 butelki wymiary 60 x 40 cm wysokość 100 cm

1804 BRANDY NAPOLÉON 0,7l 72 butelki wymiary 60 x 40 cm wysokość 100 cm

WERSJA LIMITOWANA

Nowy smak w linii TOTINO !!! Niezwykła kompozycja smaku i aromatu Charakterystyczną dla TOTINO przyjemnie ziołową nutę podkreśla delikatna goryczka dojrzałej pomarańczy Smak pomarańczy jest jednym z najbardziej popularnych na rynku napojów w Polsce