KURUMSAL. Misyonumuz. Vizyonumuz

1 2 3 HAKKIMIZDA 4 KURUMSAL Misyonumuz Sağlıklı çalışma koşullarında, kalitesine güvenilen malzemeleri, bilinçli ve kusursuz işçilik ile işle...
3 downloads 0 Views 2MB Size
1

2

3

HAKKIMIZDA

4

KURUMSAL Misyonumuz Sağlıklı çalışma koşullarında, kalitesine güvenilen malzemeleri, bilinçli ve kusursuz işçilik ile işleyerek, sağlıklı ve lezzetli beslenme ilkesi ile sürekli müşteri memnuniyeti yaratmak… Vizyonumuz Kaliteli hizmet ve lezzet anlayışı çizgisinden kopmadan yaratıcı ve çözümcü kimliği ile sürekli kendini geliştiren, sektöründe lider olmak…

5

SATIN ALMA & TEDARİK Satın alma prosedürleri dört ana bölümden oluşur. Taşıma şartları, ürün ambalajı, duyusal kontrol ve ürün özellikleri TSE ISO 22000 standartlarına göre belirlenmiş olan sağlıklı gıda kriterlerine göre gıda mühendisimiz tarafından büyük bir titizlikle değerlendirilen tüm aşamalar ancak kriterlere uygunsa ürün satın alınır.

Çözüm Ortaklarımız

6

KALİTE KOTROL

Mertbey Catering olarak, Türkiye’nin en seçkin firmalarından tedarik etiğimiz, gerek günlük gerek stoklu ürünlerin, gıda mühendislerimiz aracılığıyla kalitelerini en son teknoloji ile kontrol ederek özel olarak hazırlanan depolarımızda muhafaza edilmektedir.

7

HİJYEN Mertbey Catering malzeme alımı konusunda çok hassas davranmaktadır. Yaş sebze meyve ve et gibi ürünler stoklarımızda yüksek miktarda asla bulundurulmaz. Mevsimine uygun olarak meyve ve sebzeler ile et taze olarak alınır ve depolarda muhafaza edilir. Depolardan üretime alınan ürünler, ayıklama işlemi ile doğal parçalarından ayrıştırılır ve sterilizasyona tabi tutulur. Ardından dinlenme havuzlarında uygun süre bekletildikten sonra dezenfektasyon sağlanmış olur. Ürünler bu işlemlerden sonra üretime alınır.

8

ÜRETİM Gerekli hammadde tedariki yapıldıktan sonra, üretilen yemeklerin kalori değerleri, menü uyumu ve doyuruculuğu dikkate alınarak günlük üretim planlaması yapılır. Yapılan bu planlama siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmemiz için üretimi yapılacak yemeklerin tek tek ayrıntıları ele alınarak hazırlanan menü listesine göre üretime başlanır.

Tamamen kendi üretim tesislerimizde %100 hijyen ilkesine bağlı kalınarak üretilen yemekler, hiç zaman kaybetmeden servis araçları ile sizlere sunulması için hazırlanmaktadır.

9

YERİNDE ÜRETİM Mertbey Catering "Yerinde Yemek Üretimi" modeli İSTANBUL genelindeki büyük sanayi kuruluşlarında, toplu yemek verilen kurumlarda mutfaklar kurarak müşterilerine kaliteli yemek hizmeti sunmaktadır. Hizmeti verilecek mutfaklar incelenip eksikleri tespit edilerek ISO ve HACCP kurallarına göre yeniden dizayn edilmektedir. Hizmet alacak kurumun , firmanın yapısına göre hangi menü uygulaması yapılacağı tespit edilmektedir. Müşteri tesislerinde en modern ekipmanlar ile kurulan mutfaklarda personel devamlılığından iş eğitimlerine, hijyenden Türk yemek üretim normlarını uygulamaya kadar her konuda büyük hassasiyet gösterilmektedir.

10

TAŞIMA YEMEK Taşıma yemek hizmeti veren merkez fabrikamız bünyesinde eğitim ve toplantı salonu, soğuk hava ve derin dondurucu odalar, yıkama ve el değmeden doğrama yapabilen son model sebze meyve hazırlık üniteleri, et hazırlık, kahvaltı hazırlık üniteleri, tatlı ve unlu mamuller üretim üniteleri ile modern fırın ve pişirme ekipmanları ile donatılmış üretim bölümü bulunmaktadır. Merkez Fabrikamızda beslenme yönetim sistemine göre özel planlanan yemekler, müşteri mutfaklarına thermobox taşıma sistemi ile transfer edilmektedir. Geniş servis ağı ile hizmet veren araçlarımız, kaliteli ve lezzetli yemekleri müşteri beğenilerine sunmaktadır.

11

SEVKİYAT & SERVİS Mutfağımızda üretilen yemeklerin sizin belirlemiş olduğunuz yemek saatinde servise uygun hale getirilmesi şeklinde gerçekleştirilir. Yemekleriniz thermo-box adı verilen ve yemeklerin sıcaklığını muhafaza ederek lezzet kaybını önleyen taşıma yemek kaplarında getirilir.

Soğuk ve sıcak yemeklerin müşteriye ideal ısılarda ulaşabilmesi için araçtan masaya gidene kadar ısı kontrolü sağlanır. Sıcak yemekler benmarilere yerleştirilerek ideal ısıda servise sunulur. Soğuk yemekler ise termoboxlardan buzdolabına aktarılır ve servise kadar ideal ısıda kalmaları sağlanır. Titizlikle uygulanan bu aşamalar sayesinde sağlıklı, lezzetli, hijyenik ve yenmeye hazır olan yemekler eğitimli servis personelimiz tarafından aynı kalite korunarak sunulur.

12

YEMEK MENÜLERİMİZ

GRAMAJLARIMIZ Et Yemekleri Köfteler Etli Sebze Yemekleri Pilavlar-Makarnalar Börekler Zeytinyağlılar Hamur Tatlıları Sütlü Tatlılar Kase (yoğurt-ayran)

100 gr (çiğ et) + sebze 80 gr (çiğ et) + malzemesi 30 gr (çiğ et) + sebze 100-70 gr (çiğ) 100 gr (pişmiş) 200 gr (çiğ) 100 gr (çiğ) 200 gr (çiğ) 200-230 gr

13

FİYAT TEKLİFİMİZ ÜRÜN ADI

FİYAT

İÇERİK

4 Çeşit Fix Menü Örnek;

4 ÇEŞİT FİX MENÜ +2 ÇEŞİT SALATBAR +4 ÇEŞİT SALATBAR +6 ÇEŞİT SALATBAR +8 ÇEŞİT SALATBAR SEÇMELİ ANA MENÜ

________ + (%8) KDVÇorbaAna Yemek ( Et ve Sebze Yemekleri)Pilav –Makarna –Börek – MantıSalata- Tatlı –Meşrubat – Meyve vs.

1.Ekmek Arası Köfte, Tavuk + Meşrubat 2.Kahvaltı Kumanya

KUMANYA

________ + (%8) KDV

       

Tereyağı Bal Fındık kreması Beyaz peynir Domates Salatalık Zeytin Meyve suyu, Ayran vs.

5 Çeşit Kahvaltı Örrnek;

KAHVALTI (5 Çeşit) KAHVALTI (6 Çeşit) KAHVALTI (7 Çeşit) KAHVALTI (8 Çeşit) AÇIK BÜFE KAHVALTI

________ + (%8) KDV     

Kaşar Peynir (50 gr) Zeytin (30 gr) Bal (Paket 20 gr) Tereyağı (Paket 20 gr) Fındık Kreması (Paket 15 gr)

NOT: Ekmek kişi başı ½ ‘dir. Fiyatımıza dahildir. Masaüstü ekipmanları fiyatımıza dahildir.

14

CATERİNG & SELF SERVİS RESTAURANTIMIZ Mert Yemek, 2004 yılında İstanbul Kadıköy’de hizmete başlamıştır. Kurulduğu ilk yıllarda, daha küçük ölçekli firmalara butik tarzında toplu yemek hizmeti vermekteyken, kısa zamanda, istikrarlı bir büyüme sağladı. Toplu yemek ihtiyacına daha geniş kapsamlı çözümler sunmaya başladı. Bilgisi, birikimi, kaliteden ödün vermeyen titiz ve özenli çalışmaları sonucu, devlet ihalelerinde kazandığı başarılarla, başta eğitim kurumları olmak üzere uluslararası kuruluşlardan, hastanelere ve sağlık kurumlarına, fabrikalardan otel ve misafirhanelere, yurtlardan iş merkezlerine uzanan geniş bir müşteri portföyüne sahip oldu..

Ayrıntılı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. www.mertyemek.net 15

CATERİNG HİZMETLERİMİZ  Taşıma Yemek,  Yerinde Üretim,  Catering Hizmetleri,  Düğün-Nişan Catering hizmetleri,  Bayi yemekleri ,  Kokteyl organizasyonları,  Fuar ikramları,  İftar yemekleri,  Sergi açılışları,  Mağaza-fabrika açılış kokteyli,  Gala yemeği organizasyonu,  Okul mezuniyet yemeği

16

REFERANSLARIMIZ

17

BELGELERİMİZ

18