Find your timetable:

Znajd� dogodne poł�czenia / Find your timetable: Miasta / Cities Augustów Berlin, ZOB Berlin, Schönefeld Airport Biała Podlaska Białystok Bratysława ...
0 downloads 1 Views 2MB Size
Znajd� dogodne poł�czenia / Find your timetable: Miasta / Cities Augustów Berlin, ZOB Berlin, Schönefeld Airport Biała Podlaska Białystok Bratysława Bydgoszcz Częstochowa Elbląg Gdańsk Gorzów Wielkopolski Kalisz Katowice Kielce Kraków Leszno Lublin Łomża Łódź Mława Olsztyn Opole Ostrołęka

Numer linii/ Service no.

Strona nr/ Page no.

P25

28

P3/P14/P16/P24

8/22/24/27

P3/P14/P16/P24

8/22/24/P27

P27

30

P8

13

P5

10

P2/P13

7/21

P5/P12/P28

10/16/31

P29

31

P1/P12/P13/P24

6/16/21/27

P17

25

P32

35

P5/P12/P15/P16

10/16/23/24

P6/P20/P30

11/26/33

P6/P12/P14/P16/P20/G6

11/16/22/24/26/20

P13/P17

21/25

P7/P20

12/26

P25

28

P3/P4/P12/P32

8/9/16/35

P29

32

P11

15

P16/P28

24/31

P25

28

Miasta / Cities Ostrowiec Świętokrzyski Ostróda Ostrów Wielkopolski Piotrków Trybunalski Płock Poznań Praga (Prague) Radom Rzeszów Sandomierz Siedlce Sieradz Skarżysko Kamienna Suwałki Szczecin Tarnobrzeg Toruń Wiedeń (Vienna) Wilno Włocławek Wrocław Zakopane

Numer linii/ Service no.

Strona nr/ Page no.

P10/P31

14/34

P29

32

P32

35

P28

31

P26

29

P3/P13/P17/P24

8/21/25/27

P4/P13

8/21

P6/P10/P30/P31

11/14/33/34

P10/P12/P14

11/16/22

P31

34

P27

30

P32

35

P30

33

P25

28

P17

25

P31

34

P2/P12/P24

7/16/P27

P5

10

P8

13

P26

29

P4/P13/P14/P15/P16/P17/ G4 9/21/22/23/24/25/17 P6/P16

11/24

Warszawa Metro Młociny do/z: – Augustów – Białystok – Berlin, ZOB – Berlin, Schönefeld Airport – Bydgoszcz – Elbląg – Gdańsk – Kalisz – Łomża – Łódź – Mława – Olsztyn – Ostrołęka – Ostróda – Ostrów Wielkopolski – Płock – Poznań – Praga – Sieradz – Suwałki – Toruń – Wilno – Włocławek – Wrocław

P25

27

P8

13

P3

8

P3

8

P2

7

P29

31

P1

6

P32

34

P25

27

P3/P4/P32

8/9/34

P29

31

P11

15

P25

27

P29

31

P32

34

P26

28

P3

8

P4

8

P32

34

P25

27

P2

7

P8

13

P26

28

P4/G4

9/17

Warszawa Metro Wilanowska do/z: – Biała Podlaska – Bratysława – Częstochowa – Katowice – Kielce – Kraków – Lublin – Opole – Ostrowiec Świętokrzyski – Piotrków Trybunalski – Radom – Rzeszów – Sandomierz – Siedlce – Skarżysko Kamienna – Tarnobrzeg – Wiedeń (Vienna) – Zakopane

P27

29

P5

10

P5/P28

10/30

P5

10

P6/P30

11/32

P6/G6

11/20

P7

12

P28

30

P10/P31

14/33

P28

30

P6/P10/P30/P31

11/14/32/33

P10

11/14

P31

33

P27

29

P30

32

P31

33

P5

10

P6

11

REZERWUJ BILETY NA WWW.POLSKIBUS.COM

PUNKT OBSŁUGI KLIENTA ORAZ SPRZEDA�Y BILETÓW PolskiBus.com Sprzedaż biletów na wszystkie trasy według stałego cennika i na wszystkie dostępne terminy Warszawa – Dworzec Autobusowy Metro Wilanowska, ul. Puławska 145, pon – ndz 05:30-21:30 W TYM PUNKCIE AKCEPTUJEMY KARTY VISA, MASTERCARD, MAESTRO Bilety sprzedawane zgodnie z cennikiem internetowym do 15 minut przed odjazdem autokaru. Jeśli jest mniej niż 15 minut przed odjazdem autokaru koszt biletu zgodny ze stałym cennikiem. Białystok – Biacomex, ul. Bohaterów Monte Cassino (obok dworca PKS), pon - pt 07:00 - 18:00, sob 08:00 - 14:00, ndz 09:00 - 12:00 Sprzedaż biletów wyłącznie za gotówkę w dniu wyjazdu przy autokarze Gdańsk – Dworzec PKS, ul. 3 maja 12, 80-895 Gdańsk Łódź – Dworzec Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205, 90-768 Łódź Olsztyn – parking przy Hotelu Gromada, ul. Kościuszki Olsztyn – przystanek Uniwersytet Stadion, Al. Warszawska Kraków – Małopolski Dworzec Autobusowy, ul. Bosacka 18, 31-505 Kraków Warszawa – Dworzec Autobusowy Metro Młociny, hala przy peronie 1, ul. Kasprowicza 145, pon – ndz 05:00 – 24:00

Sprzedaż w punktach zewnętrznych (przedsprzedaż po cenach internetowych + prowizja; 15 minut lub mniej do odjazdu cena biletów wg stałego cennika) Wrocław – Tymczasowy Dworzec Autobusowy POLBUS-PKS, ul. Joannitów 13, 50-086 Wrocław; 24h/dobę Radom – Biuro Podróży Aura, Dworzec PKS, ul. B. Prażmowskiego 8, 26-600 Radom Sprzedaż biletów w godzinach: pon - pt: 08:00 - 20:00, sob 08:00 - 16:00, ndz zamknięte Poznań – Biuro Podróży Aura, Dworzec PKS, ul. S. Matyi 2, 61–586 Poznań Sprzedaż biletów w godzinach: pon - pt: 08:00 - 20:00, sob 08:00 - 16:00, ndz zamknięte Białystok – Biacomex, ul. Bohaterów Monte Cassino (obok dworca PKS), 15-888 Białystok, Sprzedaż bilety w godzinach: pon - pt 07:00 - 18:00, sob 08:00 - 14:00, ndz 09:00 - 12:00 Lublin – K iosk vis-à-vis stanowiska 0, Dworzec PKS, al. Tysiąclecia 6, 20-121 Lublin, pon - sob 05:30 - 20:00, ndz zamknięte

Nowoczesna flota

Darmowe Wi-Fi

Regulowane fotele Najatrakcyjniejsze ceny

Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych

Dostęp do prądu

Toalety

Pomoc w załadunku bagażu

Zawodowy kierowca

Klimatyzacja

Profesjonalna obsługa klienta

Pasy bezpieczeństwa 5





P1

Warszawa - Gda�sk

Gda�sk - Warszawa

Warszawa Metro Młociny - Gda�sk Warszawa o Gdańsk p

06:30 11:05

08:30 13:05

10:30 15:05

12:30 17:05

14:30 19:05

16:30 21:05

17:30 22:05

18:30 23:05

23:30 04:05

18:30 23:05

23:30 04:05

Gda�sk - Warszawa Metro Młociny Gdańsk o Warszawa p

04:30 09:05

06:30 11:05

09:30 14:05

12:30 17:05

14:30 19:05

16:30 21:05

17:30 22:05

Adresy przystanków – str.36 / Bus stops information – p.36

REZERWUJ BILETY NA WWW.POLSKIBUS.COM

6



P2

Warszawa - Toru� - Bydgoszcz

P2 Warszawa Metro Młociny - Bydgoszcz Warszawa o

09:00

12:20

15:30

Toruń o

12:25

15:45

18:50

21:50

Bydgoszcz p

13:20

16:45

19:50

22:50



Bydgoszcz - Toru� - Warszawa

przez Toru�

18:30 Najwyższej jakości autokary

Bydgoszcz - Warszawa Metro Młociny przez Toru� Bydgoszcz o

07:00

10:20

13:50

Toruń o

08:05

11:25

14:55

18:10

Warszawa p

11:20

14:40

18:10

21:25

17:05

Adresy przystanków – str.36 / Bus stops information – p.36

7



Warszawa - Łód� - Pozna� - Berlin Schonefeld - Berlin ZOB

Warszawa Metro Młociny - Berlin ZOB

przez Łód�, Pozna� i Berlin Schonefeld

P3



Berlin ZOB - Berlin Schonefeld - Pozna� - Łód� - Warszawa

Berlin ZOB - Warszawa Metro Młociny

przez Berlin Schonefeld, Pozna� i Łód�

Warszawa o

8:00

11:15

14:00

17:00

23:00

Berlin ZOB o

09:30

19:30

Łódź o

10:35

13:50

16.25

19:35

01:35

Poznań p

13:25

16:40

19:15

22:15

10:25

20:25

Poznań o

13:30

Berlin Schönefeld o Poznań o

08:00

11:00

13:35

17:00

23:35

Berlin Schönefeld p Berlin ZOB p

Łódź o

16:35

07:35

11:00

14:00

16:35

20:00

02:35

Warszawa p

13:25

16:15

19:00

22:25

05:00

17:30

08:30

04:25 04:30

Adresy przystanków – str.36 / Bus stops information – p.36

REZERWUJ BILETY NA WWW.POLSKIBUS.COM

8





P4

Warszawa - Łód� - Wrocław - Praga

Warszawa Metro Młociny - Praga

Praga - Wrocław - Łód� - Warszawa

przez Łód� i Wrocław

Warszawa o

01:30

06:00

07:00

08.30

10:00

12:00

13:00

15:00

16:00

17:00

18:30

19:00

23:00

Łódź o

03:55 07:00

NON STOP

09:25

15:25 18:30

17:25 20:30

NON STOP

19:25 22:30

NON STOP

21:25

12:30

12:55 15:30

NON STOP

10:50

11.45 14.00

23:20

00:20

01:25 04:30

Wrocław p

16:50

20:50

Wrocław o

12:40

00:30

Praga p

17:30

05:30

Praga - Warszawa Metro Młociny przez Wrocław i Łód� Praga o

20:40

Wrocław o

01:40

Łódź o Warszawa p

07:30

04:55

04:00 07:15

07:10

09:30

08.30 11.45

10:00 13:15

12:00

12:30

14:30

NON STOP

07:00 10:15

NON STOP

15:45

NON STOP

16:00 19:15

17:00 20:15

NON STOP

23:00 02:15

10:50

12:30

14.00

15:30

16:50

18:00

19:20

21:30

22:30

23:20

04:30

06:00

18:30

- kursy GOLD Adresy przystanków – str.36 / Bus stops information – p.36

9



Warszawa - Cz�stochowa - Katowice - Bratysława - Wiede�



P5

Warszawa Metro Wilanowska Wiede� przez Cz�stochow�,

Katowice i Bratysław�

Wiede� - Bratysława - Katowice - Cz�stochowa - Warszawa

Wiede� - Warszawa Metro Wilanowska przez Bratysław�,

Katowice i Cz�stochow�

Warszawa o

08:15

12:15

18:00

00:15

Wiedeń o

22:15

Częstochowa o

11:45

15:45

21:30

03:45

Bratysława o

23:59

Katowice p

13:00

17:00

22:45

05:00

Katowice o

06:10

11:00

16:45

Katowice o

13:15

23:00

Częstochowa o

07:35

12:25

18:10

01:10

Bratysława p

18:55

04:40

Warszawa p

10:55

15:45

21:30

04:30

Wiedeń p

20:50

06:35

08:50 10:35 23:45

Adresy przystanków – str.36 / Bus stops information – p.36

REZERWUJ BILETY NA WWW.POLSKIBUS.COM

10



Warszawa - Radom - Kielce - Kraków - Zakopane / Budapeszt

P6



Budapeszt / Zakopane - Kraków - Kielce - Radom - Warszawa

Warszawa (Metro Wilanowska) - Zakopane / Budapeszt przez Radom, Kielce i Kraków Warszawa o

06:00

Radom o

07:45

Kielce o

08:55 10:55

Kraków p

06:15 NON STOP

10:35

Kraków o Zakopane p

07:00

08:00

08:45

09:45

09:55

10:55

11:55

12:55

12:05 14:20

13:05

09:00 NON STOP

13:20

10:00 11:45 12:55 14:55

12:00 NON STOP

16:20

13:00

14:30

16:00

17:45

14:45

16:00

17:30

19:30

15:55 17:55

17:25

18:55

20:40

19:25

20:55

22:40

19:30 21:45

21:00 23:15

22:50

15:00 17:15

– 20:05

Budapeszt p

18:15 NON STOP

22:35

19:30

23:45

21:15

01:30

22:25 00:25

02:40 04:40 04:45 07:00

– 05:50

Budapeszt / Zakopane - Warszawa (Metro Wilanowska) przez Kraków, Kielce i Radom Budapeszt o

23:45

Zakopane o



Kraków o Kielce o Radom o Warszawa p - kursy GOLD

05:00 NON STOP

09:20

06:55

07:00

06:20 08:30

10:00 12:20

09:05

10:45

10:25 12:30

10:15

12:05

13:40

15:25

11:55

13:35

15:20

17:15

14:25

– 12:40 NON STOP

17:00

14:10 16:15 17:25 19:05

15:00 NON STOP

19:20

13:40 16:00 18:05

17:15 19:20

19:05

20:30

20:55

22:10

17:30 NON STOP

21:50

15:45 18:10

23:30 01:35

20:15

19:00 21:05

21:20

22:15

04:45

23:05

23:55

06:30

03:40

11



P7

Warszawa - Lublin



Lublin - Warszawa

Warszawa Metro Wilanowska - Lublin Warszawa o Lublin p

07:15 10:15

10:30 13:30

13:45 16:45

18:20 21:10

21:25 00:25

Lublin - Warszawa Metro Wilanowska Lublin o Warszawa p

05:00 08:00

10:50 13:50

14:00 17:00

17:15 20:15

21:50 00:40

Adresy przystanków – str.36 / Bus stops information – p.36

REZERWUJ BILETY NA WWW.POLSKIBUS.COM

12



P8

Warszawa - Białystok - Wilno - Ryga - Tallinn

Warszawa Metro Młociny - Tallinn przez Białystok, Wilno i Ryg� Warszawa o

06:00

09:30

15:00

16:00

18:40

21:00

Białystok p

08:40

12:20

17:50

18:50

21:30

23:40

Białystok o

08:50

18:00

23:50

Wilno o*

15:00

23:59

06:00

Ryga o*

04:40

Tallinn Port o*

09:10

Tallinn p* Dw. Autobus.

09:25



Tallinn - Ryga - Wilno - Białystok - Warszawa

Tallinn - Warszawa Metro Młociny przez Ryg�, Wilno i Białystok Tallinn o* Dw. Autobus.

15:25

Tallinn Port o*

15:45

Ryga o*

20:20

Wilno o*

00:50

Białystok o

05:00

07:15

12:15

14:00

17:30

20:20

Warszawa p

07:50

10:05

15:05

16:50

20:20

23:10

08:05

16:10

* Zgodnie z czasem lokalnym Adresy przystanków – str.36 / Bus stops information – p.36

13



Warszawa - Radom - Ostrowiec S´ wi�tokrzyski - Rzeszów

P10

Warszawa Metro Wilanowska - Rzeszów przez Radom i Ostrowiec Swi�tokrzyski Warszawa o

08:15

12:00

16:00

18:30

Radom o

10:00

13:45

17:45

20:15

01:45

Ostrowiec Św. o

11:20

15:05

19:05

21:35

03:05

Rzeszów p

13:30

17:15

21:15

23:45

05:15



Rzeszów - Ostrowiec S´ wi�tokrzyski - Radom - Warszawa

BEZPŁATNe wi-fi

dostęp do prądU

23:59

Rzeszów - Warszawa Metro Wilanowska przez Ostrowiec Swi�tokrzyski i Radom Rzeszów Dw. Lokalny o

07:30

11:00

15:30

18:05

Ostrowiec Św. o

10:00

13:20

17:50

20:30

23:30 01:50

Radom o

11:15

14:35

19:05

21:45

03:05

Warszawa p

12:55

16:15

20:45

23:25

04:45

Adresy przystanków – str.36 / Bus stops information – p.36

REZERWUJ BILETY NA WWW.POLSKIBUS.COM

14



P11

Warszawa - Olsztyn

Warszawa Metro Młociny - Olsztyn Warszawa o

05:50

10:35

14:35

18:55

Olsztyn Uniwersytet Stadion o Olsztyn Hotel Gromada p

08:35

13:35

17:35

21:55

08:45

13:45

17:45

22:05



Olsztyn - Warszawa

PASY PEZPIECZEŃSTWA

REGULOWANE FOTELE

Olsztyn - Warszawa Metro Młociny Olsztyn Hotel Gromada o Olsztyn Uniwersytet Stadion o Warszawa p

05:00

10:05

14:00

19:05

05:10

10:15

14:10

19:15

08:10

13:15

17:10

22:15

Adresy przystanków – str.36 / Bus stops information – p.36

15



Gda�sk - Toru� - Łód� - Cz�stochowa - Katowice - Kraków - Rzeszów

Gda�sk - Rzeszów

P12



Rzeszów - Kraków - Katowice - Cz�stochowa - Łód� - Toru� - Gda�sk

Rzeszów - Gda�sk

przez Toru�, Łód�, Cz�stochow�, Katowice, Kraków i Rzeszów

przez Kraków, Katowice, Cz�stochow�, Łód� i Toru�

Gdańsk o

05:45

09:00

12:00

14:45

18:45

23:30

Rzeszów Dw. Lokalny o

Toruń o

08:10

11:25

14:25

17:10

21:10

01:55

Kraków o

14:20

17:20

20:05

00:05

04:50

Katowice o

Łódź o

11:05

Częstochowa o

13:05

Katowice o

14:30

17:50

20:50

23:30

03:35

08:15

Kraków o

15:55

19:00

22:00

00:55

04:45

Rzeszów Dw. Lokalny p

18:15

NON STOP NON STOP

22:05

03:15

08:00 05:15

10:25

15:10 17:40

23:30

02:00

14:20

19:00

00:50

03:20

06:35

11:45

NON STOP

13:10

Łódź o

10:00

15:15

09:40

Toruń o

12:55

18:10

20:40

12:00

Gdańsk p

15:15

20:30

23:00

NON STOP NON STOP

Częstochowa o

23:40

13:00

NON STOP NON STOP NON STOP

17:45

22:25

04:45

04:15

06:50

01:20

07:10

09:45

03:40

09:30

12:05

Adresy przystanków – str.36 / Bus stops information – p.36

REZERWUJ BILETY NA WWW.POLSKIBUS.COM

16



Warszawa - Wrocław

G4



Wrocław - Warszawa

Warszawa Metro Młociny - Wrocław Warszawa o Wrocław p

06:00 10:50

12:00 16:50

18:30 23:20

Wrocław - Warszawa Metro Młociny Wrocław o Warszawa p

06:00 10:50

12:00 16:50

18:30 23:20

Adresy przystanków – str.36 / Bus stops information – p.36

17



G6

Warszawa - Kraków



Kraków - Warszawa

Warszawa Metro Wilanowska - Kraków Warszawa o Kraków p

06:15 10:35

09:00 13:20

12:00 16:20

18:15 22:35

Kraków - Warszawa Metro Wilanowska Kraków o Warszawa p

05:00 09:20

12:40 17:00

15:00 19:20

17:30 21:50

Adresy przystanków – str.36 / Bus stops information – p.36

REZERWUJ BILETY NA WWW.POLSKIBUSGOLD.COM

20



Gda�sk - Bydgoszcz - Pozna� - Leszno - Wrocław - Praga

P13

Gda�sk - Praga przez Bydgoszcz, Pozna�, Leszno i Wrocław



Praga - Wrocław - Leszno - Pozna� - Bydgoszcz - Gda�sk

Praga - Gda�sk

przez Wrocław, Leszno, Pozna� i Bydgoszcz

Gdańsk o

07:30

11:00

16:00

23:45

Praga o

23:55

Bydgoszcz o

09:55

13:25

18:25

02:10

Wrocław o

04:45

11:50

20:30

15:40

Poznań o

12:35

16:05

21:05

04:50

Leszno o

06:30

13:35

22:15

01:35

Leszno o

14:20

17:50

22:50

06:35

Poznań o

08:20

15:25

00:05

03:25

Wrocław p

16:00

19:30

00:30

08:15

Bydgoszcz o

10:55

18:00

02:40

06:00

Wrocław o

16:15

08:30

Gdańsk p

13:15

20:20

05:00

08:20

Praga p

21:05

13:20

23:50

Adresy przystanków – str.36 / Bus stops information – p.36

DOŁ�CZ DO NAS FACEBOOK.COM/POLSKIBUS

21



Berlin - Rzeszów



P14

Berlin - Wrocław - Kraków - Rzeszów

Rzeszów - Kraków - Wrocław - Berlin

przez Wrocław i Kraków

Berlin ZOB o

00:20

Berlin Schönefeld o

00:50

Wrocław o

04:45

Kraków p

07:55

Kraków o

08:10

10:35

12:25

14:25

16:25

18:20

20:25

Rzeszów p

10:30

12:55

14:45

16:45

18:45

20:40

22:45

08:30 09:00 06:00 09:10

Rzeszów - Berlin

07:10 10:20

08:00 11:10

09:00 12:10

10:00 13:10

11:00 14:10

12:00 15:10

13:00 16:10

14:00 17:10

14:55 18:05

16:00 19:10

17:00 20:10

18:00 21:10

19:00 22:10

20:00 23:10

21:00 00:10

przez Kraków i Wrocław

Rzeszów o

06:40

08:40

18:40

20:15

05:00

06:20

07:20

08:15

09:15

11:15

12:25

13:10

14:25

15:15

16:10

17:15

18:15

19:15

19:55

21:15

22:45

Katowice p

































00:00

Wrocław p

08:10

09:30

10:30

11:25

12:25

14:30

15:35

16:20

17:35

18:25

19:20

20:25

21:25

22:25

23:05

00:30

Kraków o

10:35

12:40

14:40

16:40

Berlin Schönefeld o

18:30

04:20

Berlin ZOB p

19:00

04:50

Adresy przystanków – str.36 / Bus stops information – p.36

REZERWUJ BILETY NA WWW.POLSKIBUS.COM

22



Wrocław - Katowice

Najwyższej jakości autokary – ADL Plaxton elite i

P15



Katowice - Wrocław

Wrocław - Katowice Wrocław o Katowice p

05:35 07:55

07:35 09:55

09:35 11:55

13:35 15:55

15:35 17:55

17:35 19:55

19:35 21:55

22:05 00:25

17:05 19:25

19:05 21:25

21:05 23:25

Katowice - Wrocław Katowice o Wrocław p

05:05 07:25

07:05 09:25

09:05 11:25

11:05 13:25

15:05 17:25

Adresy przystanków – str.36 / Bus stops information – p.36

23



 erlin ZOB - Berlin Schonefeld - Wrocław B - Opole - Katowice - Kraków - Zakopane

P16

Berlin ZOB - Zakopane



Zakopane - Kraków - Katowice - Opole - Wrocław - Berlin Schonefeld - Berlin ZOB

Zakopane - Berlin ZOB

przez Berlin Schonefeld, Wrocław, Opole, Katowice, Kraków, Zakopane

przez Kraków, Katowice, Opole, Wrocław Berlin Schonefeld

Berlin ZOB o

06:55

12:05

18:50

Zakopane o

06:25

12:30

Berlin Schönefeld o

07:30

12:40

19:25

Kraków o

08:50

14:55

22:15

Wrocław p

11:20

16:30

23:15

Katowice o

10:15

16:20

23:40

19:50

Wrocław o

11:30

16:30

23:25

Opole o

11:40

17:45

01:05

Opole o

13:05

18:05

01:00

Wrocław p

13:15

19:20

02:40

Katowice o

14:35

19:35

02:30

Wrocław o

13:25

19:30

02:50

Kraków o

16:05

21:05

04:00

Berlin Schönefeld o

17:30

23:25

06:40

Zakopane p

18:20

23:20

06:15

Berlin ZOB p

18:00

23:55

07:00

Adresy przystanków – str.36 / Bus stops information – p.36

REZERWUJ BILETY NA WWW.POLSKIBUS.COM

24



Wrocław - Leszno - Pozna� - Gorzów Wlkp. - Szczecin

P17



Szczecin - Gorzów Wlkp. - Pozna� - Leszno - Wrocław

Wrocław - Szczecin

przez Leszno, Pozna� i Gorzów Wlkp. Dni kursowania

pt, sb, nd

cz, pt, sb, nd

Wrocław o

07:45

15:35

22:45

Leszno o

09:55

17:45

00:55

Poznań o

11:20

19:10

02:20

Gorzów Wlkp. o

13:25

21:15

04:25

Szczecin p

15:05

22:55

06:05

NajwyższY komfort podróży

cz, pt, sb, nd

Szczecin - Wrocław

przez Gorzów Wlkp., Pozna� i Leszno Dni kursowania

pn, pt, sb, nd

pn, pt, sb, nd

pt, sb, nd

Szczecin o

05:50

14:40

23:45

Gorzów Wlkp. o

07:35

16:25

01:30

Poznań o

09:40

18:30

03:35

Leszno o

11:05

19:55

05:00

Wrocław p

13:05

21:55

07:00

Adresy przystanków – str.36 / Bus stops information – p.36

25



P20

Lublin - Kielce - Kraków



Kraków - Kielce - Lublin

Lublin - Kraków przez Kielce Lublin o

06:20

11:50

18:40

23:39

Kielce o

09:30

15:00

21:50

03:10

Kraków p

11:30

17:00

23:50

05:10

Kraków - Lublin przez Kielce Kraków o

06:30

12:30

18:00

00:15

Kielce o

08:30

14:40

20:10

02:25

Lublin p

11:30

17:40

23:10

05:25

Adresy przystanków – str.36 / Bus stops information – p.36

REZERWUJ BILETY NA WWW.POLSKIBUS.COM

26



Gda�sk - Toru� - Pozna� - Berlin Schonefeld - Berlin ZOB

P24



Berlin ZOB - Berlin Schonefeld - Pozna� - Toru� - Gda�sk

Gda�sk - Berlin ZOB przez

Toru�, Pozna� i Berlin Schonefeld, Gdańsk o

07:30

21:10

Toruń o

09:50

23:30

Poznań o

12:35

02:15

Berlin Schönefeld o

15:50

05:30

Berlin ZOB p

16:20

06:00

Berlin ZOB - Gda�sk przez

Berlin Schonefeld, Pozna� i Toru� Berlin ZOB o

09:00

Berlin Schönefeld o

09:35

21:35

Poznań o

12:50

00:50

Toruń o

15:35

03:35

Gdańsk p

17:50

05:50

21:00

Najwyższej jakości autokary - van hool astromega

27



Warszawa - Ostroł�ka - Łom�a Augustów - Suwałki

P25

Warszawa Metro Młociny - Suwałki

przez Ostroł�k�, Łom�� i Augustów



Suwałki - Augustów - Łom�a - Ostroł�ka Warszawa

Suwałki - Warszawa Metro Młociny

przez Augustów, Łom�� i Ostroł�k�

Warszawa o

07:00

12:00

19:00

Suwałki o

06:10

13:00

18:15

Ostrołęka o

09:00

14:05

21:05

Augustów o

06:50

13:40

18:55

Łomża o

09:45

14:45

21:45

Łomża o

08:50

15:40

20:55

Augustów o

11:45

16:45

23:45

Ostrołęka o

09:30

16:20

21:35

Suwałki p

12:20

17:20

00:20

Warszawa p

11:30

18:20

23:20

Adresy przystanków – str.36 / Bus stops information – p.36

REZERWUJ BILETY NA WWW.POLSKIBUS.COM

28



Warszawa - Płock - Włocławek



P26

Włocławek - Płock - Warszawa

Warszawa Metro Młociny - Włocławek przez Płock Warszawa o

08:10

10:00

12:00

14:00

16:00

18:30

20:30

Płock o

10:05

11:55

13:55

15:55

17:55

20:25

22:25

Włocławek p

10:50

12:40

14:40

16:40

18:40

21:10

23:10

Włocławek - Warszawa Metro Młociny przez Płock Włocławek o

06:00

08:00

11:30

13:00

15:00

17:00

19:30

Płock o

06:45

08:50

12:20

13:50

15:50

17:50

20:20

Warszawa p

08:40

10:40

14:10

15:40

17:40

19:40

22:10

Adresy przystanków – str.36 / Bus stops information – p.36

29



P27

Warszawa - Siedlce - Biała Podlaska



Biała Podlaska - Siedlce - Warszawa

Warszawa Metro Wilanowska - Biała Podlaska przez Siedlce Warszawa o

09:00

13:00

17:00

20:30

Siedlce o

10:45

14:45

18:45

22:15

Biała Podlaska p

11:40

15:40

19:40

23:10

Biała Podlaska - Warszawa Metro Wilanowska przez Siedlce Biała Podlaska o

05:45

09:00

12:00

17:00

Siedlce o

06:45

10:00

13:00

18:00

Warszawa p

08:25

11:40

14:40

19:40

Adresy przystanków – str.36 / Bus stops information – p.36

REZERWUJ BILETY NA WWW.POLSKIBUS.COM

30



Warszawa - Piotrków Trybunalski - Cz�stochowa - Opole

P28



Opole - Cz�stochowa - Piotrków Trybunalski Warszawa

Warszawa Metro Wilanowska - Opole przez Piotrków Trybunalski i Cz�stochow� Warszawa o

12:00

17:00

Piotrków Trybunalski o

14:05

19:05

Częstochowa o

15:35

20:35

Opole p

17:10

22:10

Opole - Warszawa Metro Wilanowska przez Cz�stochow� i Piotrków Trybunalski Opole o

06:00

11:00

Częstochowa o

07:40

12:40

Piotrków Trybunalski o

09:10

14:10

Warszawa p

11:10

16:10

Adresy przystanków – str.36 / Bus stops information – p.36

31



P29

Warszawa - Mława - Ostróda - Elbl�g



Elbl�g - Ostróda - Mława - Warszawa

Warszawa Metro Młociny - Elbl�g przez Mław� i Ostród� Warszawa o

10:40

16:30

20:00

Mława o

12:35

18:30

21:55

Ostróda o

13:55

19:45

23:15

Elbląg p

14:50

20:40

00:10

Elbl�g - Warszawa Metro Młociny przez Ostród� i Mław� Elbląg o

06:00

10:00

15:30

Ostróda o

07:00

11:00

16:30

Mława o

08:30

12:30

18:00

Warszawa p

10:10

14:10

19:40

Adresy przystanków – str.36 / Bus stops information – p.36

REZERWUJ BILETY NA WWW.POLSKIBUS.COM

32



Warszawa - Radom - Skar�ysko Kamienna - Kielce

Najwyższej jakości autokary - van hool astromega

P30



Kielce - Skar�ysko Kamienna - Radom - Warszawa

Warszawa Metro Wilanowska- Kielce przez Radom i Skar�ysko Kamienn� Warszawa o

11:00

12:00

18:45

20:30

Radom o

12:50

13:50

20:35

22:20

Skarżysko Kamienna p

13:50

14:50

21:35

23:20

Kielce p

14:20

15:20

22:05

23:50

Kielce - Warszawa Metro Wilanowska przez Skar�ysko Kamienn� i Radom Kielce o

05:40

06:55

14:50

Skarżysko Kamienna o

06:25

07:55

15:25

16:30 17:25

Radom o

07:20

08:55

16:25

18:30

Warszawa p

09:10

10:40

18:10

20:10

Adresy przystanków – str.36 / Bus stops information – p.36

33



Warszawa - Radom - Ostrowiec S´ wi�tokrzyski - Sandomierz - Tarnobrzeg

Warszawa Metro Wilanowska - Tarnobrzeg przez Radom,

Ostrowiec S´ wi�tokrzyski i Sandomierz

P31



Tarnobrzeg - Sandomierz - Ostrowiec S´ wi�tokrzyski - Radom - Warszawa

Tarnobrzeg - Warszawa Metro Wilanowska przez Sandomierz,

Ostrowiec S´ wi�tokrzyski i Radom

Warszawa o

09:00

13:30

19:00

Tarnobrzeg o

06:00

13:30

18:00

Radom o

10:50

15:20

20:50

Sandomierz o

06:20

13:50

18:20

Ostrowiec Św. o

11:50

16:20

21:50

Ostrowiec Św. o

07:15

14:45

19:15

Sandomierz o

12:45

17:15

22:45

Radom o

08:15

15:45

20:15

Tarnobrzeg p

13:00

17:30

23:00

Warszawa p

10:00

17:30

22:00

Adresy przystanków – str.36 / Bus stops information – p.36

REZERWUJ BILETY NA WWW.POLSKIBUS.COM

34



Warszawa - Łód� - Sieradz - Kalisz - Ostrów Wielkopolski

P32

Warszawa Metro Młociny - Ostrów Wielkopolski



Ostrów Wielkopolski - Kalisz - Sieradz - Łód� - Warszawa

Ostrów Wielkopolski - Warszawa Metro Młociny

przez Łód�, Sieradz i Kalisz

przez Kalisz, Sieradz i Łód�

Warszawa o

07:15

12:45

18:15

Ostrów Wlkp o

05:55

12:25

17:55

Łódź o

09:20

15:00

20:20

Kalisz o

06:30

13:00

18:30

Sieradz o

10:20

16:00

21:20

Sieradz o

07:25

13:55

19:25

Kalisz o

11:15

16:55

22:15

Łódź o

08:25

14:55

20:25

Ostrów Wlkp p

11:45

17:25

22:45

Warszawa p

10:40

17:10

22:40

Adresy przystanków – str.36 / Bus stops information – p.36

35

Przystanki / Bus stops: AUGUSTÓW – ul. 29 listopada BERLIN – ZOB Masurenallee 4-6; stan. 30 – Flughafen Berlin Schönefeld, parking przy terminalu B BERLIN BIAŁA PODLASKA – Przystanek autobusowy nr 304-00, ul. Żeromskiego BIAŁYSTOK – Przystanek autobusowy, Boh. Monte Cassino 0-59 BRATYSŁAWA – Autobusowá Stanica, Mlynské nivy 31; stan. 15-16 BUDAPESZT – Dworzec Kelenföld vasútállomás M, przy ul. Etele tér BYDGOSZCZ – D  worzec PKS, ul. Jagiellońska 58 CZĘSTOCHOWA – Dworzec PKS, al. Wolności 45; stan. 18 ELBLĄG – Przystanek autobusowy, Grunwaldzka Elzam GDAŃSK – Dworzec PKS, ul. 3 Maja 12; stan. 8 Gorzów Wielkopolski – Przystanek autobusowy, Estkowskiego-AWF KALISZ – Dworzec Autobusowy, ul. Podmiejska 2a KATOWICE – Dworzec PKS, ul. Piotra Skargi 1; stan. 4-5 KIELCE – Przystanek autobusowy, ul Żytnia KRAKÓW – M  ałopolski Dworzec Autobusowy, ul. Bosacka 18; górna płyta Łomża – Dworzec, ul. Dworcowa; stan. 2 i 13 LESZNO – ul. Towarowa 1, stan. 12 LUBLIN – Dworzec Autobusowy, al. 1000-lecia 6; stan. 0 ŁÓDŹ – Dworzec Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 203/205; stan. 4-5 MŁawa – Przystanek autobusowy, ul. Stary Rynek Olsztyn – Przystanek autobusowy Uniwersytet Stadion Olsztyn – Parking przy Hotelu Gromada, ul. Kościuszki OPOLE – Dworzec PKS, ul. 1 Maja 4; stan. 12 OSTROŁĘKA – Dworzec PKS, ul. Piłsudskiego OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI – Dworzec PKS, ul. Żabia 40; stan 10-11 OSTRÓDA – Przystanek, ul. Olsztyńska OSTRÓW WIELKOPOLSKI – Dworzec Autobusowy, ul. Dworcowa 15

PIOTRKÓW TRYBUNALSKI – S  tacja benzynowa Huzar, ul. Aleje Gen. W. Sikorskiego 52 PŁOCK – Dworzec, ul. Dworcowa 46 POZNAŃ – Dworzec Główny (PKS), ul. Stanisława Matyi 2 PRAGA – ÚAN Praha Florenc, Pod Výtopnou 13/10, stan. 7 RADOM – Dworzec PKS, ul. Prażmowskiego 8; stan. 1 RZESZÓW – Dworzec Lokalny, ul. Kasprowicza, stan. 1 SANDOMIERZ – Dworzec Autobusowy, ul. 11 Listopada (ul. Wojska Polskiego) SIEDLCE – Dworzec Autobusowy, ul. Sienkiewicza 48 SIERADZ – Dworzec PKP, ul. Kolejowa SKARŻYSKO KAMIENNA – Dworzec PKP, ul. Niepodległości; stan. 5 SUWAŁKI – Dworzec PKS, Utrata Szczecin – Dworzec Główny III, ul. Kolumba 2 TARNOBRZEG – Przystanek autobusowy, ul. Mickiewicza 04 TORUŃ – Dworzec Autobusowy, ul. Dąbrowskiego 8-24, stan. 10 i 11 WARSZAWA – M  etro Wilanowska, ul. Puławska 145; stan. 14 (P5, P6, P7, P10) WARSZAWA – Metro Młociny; peron 1 (P1, P2, P3, P4, P8, P11) WIEDEŃ – ÖBB-Postbus, Südtirolerplatz; stan. B4 Wilno – Dworzec Autobusowy, ul. Sodu˛ 22 WŁOCŁAWEK – Dworzec, ul. Stefana Okrzei 65 Wrocław – Dworzec Tymczasowy POLBUS-PKS, ul. Joannitów 13, stanowisko 10/11/12 ZAKOPANE – Zakopiański Dworzec Autobusowy, ul. Kościuszki 23; stan. 5-6

36

REZERWUJ BILETY NA WWW.POLSKIBUS.COM Dołącz do nas: facebook.com/PolskiBus twitter.com/PolskiBuscom youtube.com/PolskiBus vimeo.com/user6743214 instagram.com/PolskiBuscom snapchat „polskibuscom” Infolinia:

703 502 504 (opłata za minutę rozmowy 3,69 zł brutto)

Souter Holdings Poland Sp. z o.o. al. Niepodległości 18 02-653 Warszawa e-mail: [email protected]